Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Zonguldak Sohbet

Zonguldak Sohbet

Zonguldak Sohbet

Zonguldak Sohbet Odaları Yoksun Sohbet Siteleri Konumuzdan Merhabalar. Karadeniz Bölgesi için nadide bir güzellik olan  ve yer altı kaynağı açısından oldukça zengin bir şehir Zonguldak. Karadeniz kıyısında sahille iç içe hem deniz hem orman güzellikleri ile cennet gibi şehirlerden bir tanesi. Karadeniz ile iç içe olması limanlar ve ticaret açısından ithalat ihracat sektörü için önemli bir rol oynar bu şehir. Zonguldak için yer altı kaynağı demiştim yukarıda evet en zengin en iyi kömür burada yani Zonguldak ta üretilir ve sevk edilir. Sevgili okurlar Zonguldak Vilayeti’nin yedi tane ilçesi vardır ve onlar ise Kilimli, Alaplı, Çaycuma, Devrek, Gökçebey, Kozlu ve de son olarak Karadeniz Ereğli ilçeleridir. Ereğli bir kaç tane vardır ve hep karıştırılır lakin Zonguldak olan kısmı Karadeniz Ereğli olarak bilinir karışıklık olmasın :).

Zonguldak Sohbet Siteleri

Zonguldak Karadeniz için tüm sahil kesimleri için cennet gibi şehirlerden biridir. Yaşamayan bilmez belki o şehirlerin tadını güzelliğini bende gittim karadeniz ereğli ilçesine ama çok fazla gezme fırsatım olmadı ticaret dolası ile gittim görüşme gerçekleştirip dönmek zorunda idim. Geri dönerken sahil şeridini takip ederek geldik o kadar güzel ki dağları tepeleri kumu denizi anlatmakla bitmez  o güzellikler yaşamak gerek ve en kısa zaman içinde tekrar gitmek doyasıya gezmek istiyorum.

Zonguldak Sohbet

Zonguldak Chat Siteleri

Zonguldak ilimizin gezilip görülecek yerlerine bakalım şimdi. Gezilecek yerleri ise Cehennemağzı Mağaraları, Karadeniz Ereğli Müzesi, İncivez Çamlığı Tabiat Parkı, Gazi Alemdar Müzesi, Ayazma Mağarası ve son olarak da Herkül heykeli bulunmaktadır. Türk topraklarının her yerinde ayrı ayrı tarih yatar geçmişinde olan savaşlar saldırılar savunmalar bizim memleketemiz neler yaşamış geçirmiş onları da tek tek anlatmak gerekir ama bunu için sohbet sitemize gelmenizi bekleriz birebir sohbet etmek daha güzel olacaktır sevgili okurlar. Bir sonra ki yazımızda buluşmak ümidi ile esen kalın haydi hoşça kalın…

Admin 254
Cevap bırakın