Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

zChat v2

zChat v2

zChat v2

zChat v2 sürümü hakkında beklentiler her geçen gün artıyor ve merak ediliyor.

ZirveShell Sohbet projesi olan zChat sohbet applet ortalama 1 yıl ve ya 1 yıla yakın zaman önce ZirveShell tarafından kullanıcılarına ve sohbet siteleri hizmetine sunuldu.

zChat applet kullanıcıları tarafından oldukça beğeni topladı ve yeni istekler öneriler sayesinde sohbet platformları tarafından güncelleme beklenmeye başlandı. Sohbet siteleri üzerinde oldukça sık görmeye başladığım zChat applet bizzat yoksun.org olarak ilk kullananlardan biriyiz. Halende kullanmaya devam ediyoruz.

zChat v2 Ne Zaman Gelecek

Bu konu hakkında elimizde kesin bir bilgi yok lakin bizde herkes gibi  sabırsızlıkla yenilenmiş güncellenmiş zChat v2 appleti dört gözle bekliyoruz.

Emin olduğumuz bir nokta var ki ZirveShell bu projesini güncellediği zaman yine yeniden bir başarı elde edeceğini adımımız kadar iyi biliyoruz. Bunca zamana kadar yaptığı hizmetler ve projeler ile kendini adı da olduğu gibi zirveye taşımış başarılı bir firmadır ZirveShell.

zChat v2 Applet’de Neler Olabilir?

Bu konuda yorum yapmaya gerek bile yok arkadaşlar Yoksun.org olarak bizimde üyesi  olduğumuz ZirveShell her konuda üzerine düşeni fazlasıyla yapıyor ve yine yapacaktır. Bu sebeple bizler kafamızı yormadan zChat v2 applet’in güncellenip karşımıza çıkmasını sabırla bekleyelim diyorum.

Bu cümlemi abonesi olmayan kullanıcılar için kuruyorum ZirveShell’e firma bazında bakacak olursak abonelerine en güncel ve en gelişmiş hizmetleri sunmaktadır. Firma kurucusu ve yöneticisi Emrehan ile görüşmemizde aramızda şöyle bir diyalog geçti.

İşimiz müşteriye bağlı

Müşteri kaliteye bağlı

Kalite ZirveShell’e bağlı.

Açık ve net olarak söylüyorum yaptığı işi hakkıyla yapan en kaliteli şekilde yapan ZirveShell ve tabi ki Emrehan kardeşimiz hiç bir zaman bizleri yanıltmamıştır ve başladığı işi alnının akıyla başarılı şekilde bitirmiştir.

ZirveShell aboneleri sunucu sahibi arkadaşlar bende bir Zirveshell abonesi olarak sizlerden ricamdır bu yazımı okuduğunuz zaman güncellenmesini istediğiniz zChat v2 applet de neler olmasını istersiniz istek öneri şikayet aklınızda ne varsa buraya belirtirseniz Emrehan kardeşimize katkı sağlamış oluruz ve gelecek olan sürümün bizler sayesinde en iyi halde gelmesinde payımız olur diye düşünüyorum. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Admin 390
Cevap bırakın