Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Yalova Sohbet

Yalova Sohbet

Yalova Sohbet

Yalova Sohbet Odaları ve Chat Siteleri Yalova ile benim yolum yollar önce bir hizmet içi eğitim semineri için kesişmişti. Ben istemediğim için resmen gönderilince pek bir söylenmiştim. Birde kursun adını duyunca iyice çileden çıktım diyebilirim. Kursun adına bakin Güzel ve Etkili konuşmak ve on beş gün ben bunun için Yalova da kalacağım. Ama gittiğin en güzel Hizmet içi seminer oldu. Bir daha yollasalar hiç yok demem.

Bursa üzeri gitmiştim ben Yalova’ya ben uçakla seyahat etmeyi sevmiyorum korktuğum için değil yanlış anlaşılmasın:) sadece gezmeyi yeni yerler görmeyi seviyorum ben. Bir ara gözlerim dalmış olsa gerek yüzüme vuran güneş ışığı tatlı bir sıcaklık hissettirince söyle gözlerimi araladım Yalova merkeze çok az kalmıştı. Ama sağıma soluma bakmaktan kendimi alamıyordum her taraf yemyeşildi koca koca muz ağaçları vardi.

Yalova Sohbet Odaları Bizim kursumuz Yalova merkezde değildi O yüzden merkezi gezmeyi sona bırakarak Esenköy hizmet içi binasına gittim. Ilk gelen ben olduğum için çok mutlu oldum. Çünkü Esenköy hizmet içi eğitim binası denizin kenarındaydı ve ilk geldiğim için bana deniz gören, manzarası en güzel odalardan birini verdiler. Deniz kokusunu içinse çekmek için aşağı açık alana indim kahvemi ve kitabı aldım sandalye mi denize çevirdim ve oturdum denizin kokusu ve sesi beni benden aldı.

Yalova Sohbet Odaları

Sabah ders oldu için o gece erken uyudum sabah 7 ye ders mi konur oda ayrı bir sorundu.
Derse girdik hiç beklemediğim kadar eğlenceli geçiyordu. Sıra ile tekerleme söylüyorduk bana gelen tekerleme;
Sizin damda var, beş boz başlı beş boz ördek, Bizim damda var, beş boz başlı beş boz ördek, Sizin damdaki beş boz başlı beş boz ördek, Bizim damdaki beş boz başlı beş boz ördeğe, siz de bizcileyin beş boz başlı beş boz ördek misiniz? dedi
Övünmek gibi olmasın bir çırpıda söyledim. Çok gülmüştüm o gün harika bir gündü dersleri blok yapmaya karar verdik ve 10 da bitti bize de gezmek için dinlenmek için zaman kalmıştı. Ders sonunda toplanıp 15 kursiyer olduğunuz için hep birlikte gezmeye karar verdik.
Yalova Sohbet Siteleri serüvenimiz başlamış oldu.
Yalova ili her mevsim turizm faaliyetinin yaşanabildiği, termal turizmi, kıyı turizmi, av turizmi, spor amaçlı doğa turizmi gibi etkinliklere sahip önemli bir liman kentidir. Yalova doğu kıyılarındaki düzlükler dışında, dağlık bir araziye sahiptir. Yalova bölgesi, bölgenin güneyi, batıdan doğuya doğru İzmit, Sapanca arasında Kocaeli sıradağları ile birleşen samanlı dağları ile kaplanmış durumdadır. Yalova Marmara Bölgesi’nin güneydoğu kesiminde yer almaktadır.
İlin bitki örtüsünü makiler ve ormanlar oluşturmaktadır. Güneydeki dik yamaçlar tümüyle gür bir orman örtüsü ile kaplıdır.

Yalova Mobil Sohbet Chat

Yalova ili iklimi Akdeniz ve Karedeniz iklimleri arasında bir geçiş niteliği taşır. Kimi dönemlerde karasal iklim özelliklerini yansıtan Yalova’da yazlar sıcak ve kurak kışlar ılık ve bol yağışlıdır
Ben böyle ders anlatır gibi anlatıyorum da nedeni ben insanların ders seklinde değilde böyle hikaye gibi anlatıldığında öğrenmesinin kolaylaştığına inanıyorum. Şimdi devam edelim Yalova’yı sizlere anlatmaya.
Esenköy ve Çınarcık sahillerini beğenirken Armutlu’nun planına bayıldım şimdi bunlara kısa kısa değinelim…

Yalova, başka bir deyişle Atatürk’ün Kenti. Birçok Türk’ün gezmese de yanından geçip gittiği, küçük bir sahil kasabası gibidir aslında. Köşkleri, tarihi otel binaları, bol yeşil doğası, uzun sahil şeridi ile İstanbul’un yanı başındaki küçük şehirdir o.
Yalova’nın sahil şeridi oldukça uzun ve keyifli bir yürüyüş yolundan oluşuyor. Arzu ederseniz bisiklet ile de rahatlıkla sahili bir ucundan öbür ucuna dolaşabilirsiniz.

Önceleri ermezden denize girilse’de artık çok önerilmiyor hali ile insanoğlu bir yerde çoğaldıkça en büyük zararı doğa görüyor. Yalova merkeze en yakın plajlardan biri olan Tigem Beach Club, kum plaja sahip. Geniş ve uzun bir sahil şeridi ile bir çok tatilcinin uğrak noktalarından biri olmuştur son zamanlarda. Benim en sevdiğim plaj ise İçinde su kaydıraklarının da bulunduğu Kumluk Maviş Plajı ve Cemos Beach Club DJ performansları ile eğlenceli bir gün geçirmeniz mümkün olduğu Çınarcık plajıdır. Armutlu ya bir göz atalım simdi sizinle merkezine de 2,5 km mesafede. Termal Kaplıcaları kadar çok bilinmese de bir çok hastalığı tedavi etme yönüyle tanınan Armutlu Kaplıcaları da görülmesi gereken yerler arasındadır. Kaplıcalarının yani sıra plajına da bayılacaksınız.

Yalova Sohbet

Yalova’daki şelaleleri de unutmamak lazım orman alan içerisinde olması daha bir güzellik katmakta ama zorlu ve meşakatli bir yolculuk gerektiriyor şelalelere ulaşmak şelalenin suları ile gidince serinleye bilirsiniz buna ihtiyacınıza olacaktır:))
Diğer gezilecek yerleri de size şöyle sıralayabilirim;
Dipsiz Göl, Yaveran Köşkü, Termal Kaplıcaları, Gökçedere Barajı, Kara Kilise, Su Düşen Şelalesi, Erikli ve Delmece Yaylaları, Hersekzade Ahmet Paşa Camii, Karaca Arboretum, Bad Godesberg Parkı, Yürüyen Köşk
Buraların da görmenizde tavsiye ederim. Biz en son düzenlenen tekne turu ve boğazı da gezerek gezimizi tamamladık. Hayatımdaki en güzel 15 gündü diyebilirim.

Yalova Sohbet

Bu kadar çok gezince bir çok insanla karşılaştık o kadar güzel ortamlar o kadar güzel sohbetlere katıldık ki o günleri hep gülümseyerek hatırlıyorum.
Durum böyle olunca sohbet sitesi olarak da Yalova sohbeti tercih etmeme şaşırmazsınız sanırım ortamı aile ortamı gibi Yalova sohbet ailesi diyoruz zaten biz kendimize. Uzakta da olsa Aramız da bir aile bilinci oluştu birbirimizin mutluluğu ile mutlu oluyor üzüntüsü ile üzülüyoruz.

Dj arkadaşlarımız hemen dağıtıyor hüznümüzü. Sohbet var muhabbet var bunun ya in da kahve var çay var. Gönül ne mey ister ne meyhane gönül muhabbet ister mey bahane….
Sizinde gönlümüz muhabbet sohbet isterse en güzel sohbet sitesi Yalova sohbet sizlere en güzel ortamı hazırlamış bulunmakta. Size gire bir sohbet arkadaşı mutlaka bulabilirsiniz.
Yalova sohbet de görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın…

Admin 317
Cevap bırakın