Toprak Çağırmadan Gel Şarkı Sözü

Admin     31-05-20     Genel     Toprak Çağırmadan Gel Şarkı Sözü     622 Defa Okundu

Toprak Çağırmadan Gel

Gün sensiz batar, kalp gizli kanar
Sen yoksun çoktandır, sofram yalnız, gönlüm çok ıssız
Gel ömrüm bahar iken, gel hala severken, can ten de yaşarken
Toprak çağırmadan gel.

Bir kurşun gibi, bir hançer gibi
İçimde yatarken senin aşkın, sevmem kimseyi
Gel ömrüm bahar iken, gel hala severken, can ten de yaşarken
Toprak çağırmadan gel.

Emel Sayın Hanım efendinin ipek sesinden öyle güzel oluyor ki dinlemesi bu şarkıyı anlatamam. Adeta şarkıyı söylerken yaşayarak içinde hissederek söylemiştir bu şarkıyı Emel Hanım. Kardeşinin rahatsızlığı zamanlarında söylemiştir ve çok çok duygulanmış göz yaşlarına hakim olamamış kardeşinin isteği üzerine söylemiştir. Emel Hanım kaliteli bir sanatçıdır ve başımızın tacıdır.

Yoksun

Daha nice kaliteli sanatçılarımız vardır bizim yurdumuzda Allah hepsine uzun ömürler versin müzik camiasına bağışlasın efendim. Ben bu şarkıyı Emel hanım dan ilk dinlediğimde beni çok etkilemişti bu şarkı ve hafızama kazıdım aklıma her geldiğinde söylerim. İyi ki bizim böyle güzel, böyle değerli sanatçılarımız var ki bizlere şarkılarla neşe katıyor duygulandırıyorlar. Umarım böyle büyük üstatlar arkasında genç yeteneklere örnek olurlar genç yeteneklere ilham kaynağı olurlar ve yeni yeni sesleri bizlere kazandırırlar. Ağırlık olarak Türk sanat müziği seslendiren Emel Hanım güçlü sesi ile bizleri çok etkiler ve memnun bırakır.

Yoksun Sohbet Odaları

Sevgili arkadaşlar yoksun sitesi olarak sizlere hizmet vermekten çok mutluyuz. Sizler de bizimle sohbet etmek isterseniz sohbet odaları olan yoksun’a bekleriz. Sohbet için ekstra çaba sarfetmenize hiç gerek yok arama motoruna yoksun sohbet yazıp tıklamanız yeterli olacaktır.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Yoksun.ORG © Copyright 2020 - Tüm hakları saklıdır.