Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Tekirdağ Sohbet

Tekirdağ Sohbet

Tekirdağ Sohbet

Tekirdağ Sohbet Odaları ve Chat Siteleri sizlere en iyi en güzel ve en keyifli sohbet ortamını sunuyor. Sizler için her şeyin en iyisini düşünerek bu sohbet platformu oluşturmuş bulunuyoruz. Bu sohbet platformu kaliteli sohbetin seviyeli sohbetin ve sıcak sohbetin olduğu en nadide sohbet sitesidir. Sohbet sitelerimiz sayesinde hem mobil sohbet hem web hem de mirc script ile girişler yapabilirsiniz ve rahatça mutlu olacağınız şekilde sohbet edebilirsiniz. Tekirdağ sohbet sitelerimiz ile bu yazımızda şehrimizi anlatma fırsatı bulduk haydi buyurun birlikte bir göz atalım ne dersiniz.

Tekirdağ Sohbet Siteleri

Tekirdağ nüfus açısından vatan toprağımızda trakya bölgesinde bulunur ve Türkiye’mizin ilk yirmi şehrini geçer sıralamalarda. Ortalama olarak bir milyon kadar nüfusa sahiptir ve neredeyse yarı yarıya cinsiyetlere bölünmüştür yani bay ve bayan yüzde elli olmaktadır.

Tekirdağ Sohbet

Şehrimizin 8 tane ilçesi bulunmaktadır ve bunlar da çerkezköy, çorlu, hayrabolu, malkara, marmara ereğlisi, muratlı, saray ve son olarak şarköy olmuştur. Tekirdağ’ın tarihi yine bir çok şehrimizde olduğu gibi çok eskiye dayanıyor ve vatan toprağımıza katılana kadar bir çok savaş görmüştür. Onca savaşın ardından kurtuluş savaşı ile beraber tamamen toprağımız olmuştur ve çok şükür böylece kalmıştır.

Tekirdağ Mobil Sohbet

Tekirdağ geçim kaynaklarına da bir göz atalım çok yoğun olmasa da tarım ile ilgilenmektedirler. Genel olarak bakılırsa arpa, buğday ve ayçiçeği gibi ürünler yetiştirilmektedir. Bunun yanında üzüm yetiştiren vatandaşlarımız da vardır fakat bu iş tarımdan ayrı olacak yapılıyor. Şehrin diğer yarısı ise ekonominin olmazsa olmazı sanayidir tabi ki şehrin yarısı da geçimini sanayi kısmından elde etmektedir. Tekirdağ’a ait yöresel türkülerde bulunmaktadır onları da aşağıda bir kaç satır aktaracağım.

Bağa girdim bağ budanmış, bağa bülbül dadanmış, bunu bir çoğumuz bilir adile naşit sayesinde :).

Bahçelerde Börülce Oynar Gelin Görümce, Oynasınlar Bakalım Bir Araya Gelince çocukken bizler çok söyledir bu türküyü.

İnce Giyerim İnce, Pembe Yakışır Gence İnsan Bir Hoş Oluyor, Sevdiğini Görünce.

Tekirdağ karşılaması , Tekirdağ’ın hanları, Çıktım şarköyün yoluna diye devam ediyor dostlar. Devamı için Yoksun sohbet sitemize bekliyoruz.

Admin 285
Cevap bırakın