Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sohbet Sitelerine Giriş

Sohbet Sitelerine Giriş

Sohbet Sitelerine Giriş

Sohbet sitelerine giremiyorum diyen pek çok insan, internet üzerinde bu sorunu nasıl çözebileceğine dair bilgilerin araştırmasını yapmaktadır. Sohbet odaları ve sohbet sitelerinin bağımlılık yapması ve giriş yapılmasının istenmesi de muhtemelen sitenin kendisinden çok, içerisindeki kişilerden kaynaklıdır. Genellikle bu tür ortamlarda kadınlar ve erkeklerin birbirlerinden etkilenmeleri, aralarında duygusal bir bağım başlaması gibi durumlar söz konusudur.

Mobil Sohbet Giriş

Sohbet sitelerinin, günümüz sosyal medya platformlarından çok tercih edilmesinin en önemli nedeni, insanların birbirlerinin kişisel bilgilerini görmemeleridir. Pek çok evli insan, sohbet odalarında zaman geçirir ve kimse onun evli olduğunu tahmin etmez. Ancak sosyal medya üzerinden iletişim kuruyor olsalar, ilişki durumu, aile fotoğrafları gibi farklı pek çok şeyle karşılaşmaları söz konusu olur. Ve böylece insanlarla iletişimleri zorlaşır.

Ancak bu durumun en önemli dezavantajı, sohbet sitelerine giremiyorum diyen kişilerin, duygusal bağlarının bulunduğu insanlarla başka bir iletişim yollarının bulunmamasıdır. İşte sohbet siteleri ve sohbet odaları bu nedenle bağımlılık yaratmaktadır. Ve her bir sohbet sitesi, Java ya da Flash Player gibi birbirinden farklı uygulamalarla çalışmaktadır. Sesli, görüntülü ya da yazılı sohbet siteleri de kendi aralarında farklılık gösterdiği için, sohbet sitelerine giremiyorum şeklinde şikayette bulunan ziyaretçilerin, kullandıkları tarayıcılar üzerinde çözmeleri gereken bazı sorunlar bulunabilir.

Mobil Chat

Bir sesli sohbet sitesi için, sohbet sitelerine giremiyorum diyen ve Mozilla’yı tarayıcı olarak kullanan kişilerin izlemesi gereken yollar şu şekilde sıralanmaktadır örneğin.

■ İlk olarak bilgisayarınızda Denetim Masası’na girin.

■ Burada Program Ekle / Kaldır butonunu bularak tıklayın.
■ Karşınıza çıkan ekranda Mozilla’yı bulup kaldırın.
■ Google üzerinden Firefox Mozilla’nın resmi sitesini bulup, buradan Mozilla tarayıcısını yeniden indirin.

sohbet siteleri

■ İndirmiş olduğunuz dosyayı, gösterilen adımları takip ederek bilgisayarınıza yeniden kurun.
■ Bu adımın sonrasında çalışacak olan Mozilla tarayıcısı ile sohbet sitelerine giriş yapmayı yeniden deneyebilirsiniz.

■ Bu aşamada son olarak Activex denetimini yeniden onaylamayı unutmamalısınız.

Artık sohbet odalarına rahatlıkla bağlanabilir ve iletişiminizin koptuğunu düşündüğünüz kişilerle yeniden bağlantıya geçebilirsiniz. Sohbet sitelerine giremiyorum demeniz halinde aynı işlemleri diğer tarayıcılar için de uygulamanın işe yarayaacağını unutmamalısınız.

Keyifli sohbetler.

Admin 324
Cevap bırakın