Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN
Benzer Yazılar

Sohbet Sitelerinde Çalışmak

Sohbet Sitelerinde Çalışmak

Sohbet Sitelerinde Çalışmak

Sohbet sitelerinde çalışmak istiyorum diyen pek çok kişi, aslında sohbet odaları ya da sohbet sitelerinde op, sop ya da admin olarak görev almaktan bahsetmektedir. Bununla birlikte, sohbet sitelerinde çalışmak istiyorum diyen kişiler, bahsini ettikleri sohbet sitelerinde yazılımcı ya da radyo yayıncısı da olabileceklerinden söz etmektedirler. Ve tüm bunların tamamı aslında hiç de imkansız şeyler değildir.

Sohbet siteleri, ziyaretçilerine genellikle sohbet odalarında yetki vermek için onlarda bazı şartların sağlanmasını beklemek durumundadırlar. Söz konusu bu şartların ilki, sohbet sitelerinde çalışmak istiyorum diyen kişilerin, görev almayı istedikleri sohbet odalarında düzenli olarak zaman geçirmeleri şeklinde açıklanır. Bunun yanında, insan iletişiminin çok iyi olması önemlidir.

Mobil Chat

Bir sohbet odasında yetkili olan ve karşısına çıkan herkesi, kendi egolarına yenik düşerek atan ya da zor durumda bırakan kişiler, isteseler dahi sahip oldukları yetki ile uzun süreli zaman geçiremeyeceklerdir. Çünkü hiç bir sohbet sitesi sahibinin, kazanması kolay olmayan ziyaretçileri bir kişinin egosuna kurban etmek gibi bir niyeti yoktur.

Sohbet Siteleri

Ancak bazı kişiler çok sabırlı ve barışçıl insanlardır. Yaşanan sorunlarda orta yolu bulmaya çok uygundurlar. Zamanlarının çoğunu internet üzerinde geçirmektedirler. Bolca sohbet ettikleri gibi, insanlarla çok iyi anlaşmakta ve yöneticilik yeteneğine sahip bulunmaktadırlar. İşte sohbet sitesi sahiplerinin aradıkları nitelikler de, sohbet sitelerinde çalışmak istiyorum diyenlerde tam olarak bunlardır.

Ücretsiz Sohbet

Bir de üyelerinden aylık olarak belirli bir ücret talebinde bulunan sohbet siteleri vardır. Bu sitelerde söz konusu aylık verilmesi gereken ücrete kimse, hiç bir sohbet sitesi tarafından zorlanmaz. Ancak insanlar, niteliğine göre değişen üyelik ücretlerini verdilerinde, o sohbet odalarında yetki de almış olurlar. Hatta bu kişiler, genellikle yetki almayı istedikleri sohbet odalarından başka sohbet odalarında da yetkilendirilirler.

Bu durumun nedeni sohbet odalarının, ortamla alakalı kişiler tarafından kalabalık gösterilmesi isteğidir. Ancak her ne kadar para karşılığı da alınmış olsa, sohbet sitelerinde çalışmak istiyorum diyen ziyaretçilerin aldıkları yetkiyi kötüye kullanmalarına hiç bir şekilde izin verilmeyecektir. Daha üst yetkililer ve site sahipleri adminleri takip etmekte ve ziyaretçilerden aldıkları şikayetleri de değerlendirmektedirler.

Admin 370
Cevap bırakın