Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri isimleri

Sohbet Siteleri İsimleri, çoğunlukla sohbet sitelerinin tamamında aynıdır. Bu isimlere bakarak, sohbet odalarının hangilerinin size daha uygun olduğu konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Ancak kendinizi bir sohbet odasına ait olarak hissetmek istiyorsanız, ilk olarak yapmanız gereken nickinizi kaydederek şifrenizi almak ve o nicki sizden başka herhangi birinin kötü niyetle kullanmasına engel olmaktır. Ancak sohbet sitelerine, nickinizi şifrelemiş dahi olsanız, belirli bir zaman giriş yapmadığınızda kaydınız düşer ve o nicki bir başkası alarak sizin yerinize kullanabilir ve hiç bir hak iddia edemezsiniz. Dolayısı ile sohbet odaları isimleri hakkında bilgi almadan önce bu detayı aklınızın bir köşesinde tutmalısınız.

Sohbet

Sohbet odaları isimlerine gelindiğinde ise en bilinen sohbet odalarının #Sohbet adı altında bulunduğunu bilmelisiniz. En azından sohbet sitelerine yeni gelenlerin ilk tercihi, sohbet etmek amacı ile #Sohbet odalarıdır. Bu odalar insanların birbirleri ile tanışmaları ve kaynaşmaları adına yapılabilecek en iyi tercih olarak düşünülebilmektedir.

#Radyo odaları sohbet sitelerinin kalbi niteliğinde diğer sohbet odalarından bir tanesidir. Bazı sohbet sitelerinde #Radyo odalarına olan ilgi çok yoğundur; hatta sohbetin büyük bir kısmı burada döner. Ancak bazı sohbet sitelerinde sohbet, ziyaretçi sayısının çok fazla olmaması dolayısı ile bölünmemesi adına #Sohbet odalarında yapılır. #Radyo odasında ise sadece istek yazılır ve yayındaki DJ’e ulaştırılması sağlanır. Ancak böyle bir durumda, yayıncının, dönen sohbeti takip edebilmesi ve dolayısı ile de yayına aktarması zor olacaktır. DJ’lerin odası #Radyo kanalıdır. Her ne amaçla olursa olsun, canlı yayın sırasında bu duruma saygı duymak gerekir.

Radyo

#Oyun odaları ise genellikle Trivia oyun botu kullanılarak kurulmuş olan bilgiye yönelik odalardır. Her sohbet ziyaretçisi sohbet etmek ya da radyo dinlemek istemeyebilir. Aslında bu durum her birimiz için geçerlidir ve bazen kafamızı dinlemeye ihtiyaç duyarız. Tam da bu noktada #oyun odalarına büyük ilgi duyulmaktadır. Nick kaydı bu odalarda çok önemlidir. Çünkü sohbet sitelerinde genellikle puanlar aylık olarak sfırlanır ve nick üzerinden ay sonuna kadar devam eder. Burada aslında bir yarışma durumu söz konusudur. Çünkü Top 10 listeleri ile en iyi oyuncuların isimleri zaman zaman yazılmaktadır. Haydi neredesiniz şimdi şu an da tamsohbet zamanı 🙂

Sohbet
Sohbet Odaları

Sohbet Siteleri 

Admin 630
Cevap bırakın