Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sohbet Radyo Chat

Sohbet Radyo Chat

Sohbet Radyo Chat

Sohbet Radyo Chat Sohbet TR, genellikle internet üzerinde, insanların yurt dışında olmaları halinde yaptıkları Sohbet Siteleri ve Sohbet Odaları aramasıdır. Çünkü yurt dışında yaşayan Türk’ler, diğer adı ile gurbetçilerimiz vardır. Yaşadıkları bölgelerde bir Türk ile sohbet etmeye hasret olan ve sosyalleşme problemleri yaşayan kişilerdir. Bu nedenle yeni tanışacakları Türk’lere ihtiyaç duyar ve bunu da internet üzerinden sohbet siteleri aracılığı ile rahatlıkla gerçekleştirebilirler.

TrSohbet araması sonucunda pek çok sohbet sitesi ile karşılaşılabilmesi mümkündür. Bu sitelerden bazıları oldukça sakin iken, bazılarının da çok kalabalık olduğuna şahit olunabilir. Bazı sohbet odaları ise aslında çok sakin olmalarına, hatta bir tane ziyaretçileri bulunmamasına karşın, botlarla, çok kalabalık gösterilebilmektedir. Çünkü Sohbet botlarına, selam verme, selam alma, karşılama, uğurlama, hal hatır sorma, sohbet etme… gibi pek çok şey yüklenebilir.

Mobil Sohbet Odaları

Sohbet eden kişiler ise önce gerçek bir insanla sohbet ettiklerini düşünür. Ancak sonrasında gelen mantıksız cevaplara bakarak, konuştuklarının aslında bir bot olduğunu anlayabilirler. Aslında botlarla sohbet etmek de, onlarla dalga geçmek ve biraz gülmek adına keyifli olabilir. Ancak bu durumun geçerliliği çok kısa bir süre ile sınırlıdır. Dolayısı ile herkesin talebi gerçek insanlarla sohbet etmekten ibarettir.

Sohbet TR araması yapan kişiler, tüm bunlara ek olarak Türkçe yayın yapan radyo da dinlemek isterler. Böylece hasret oldukları ülkelerinin dilinde söylenen şarkılarla buluşmuş oluyorlar. Sadece Türkçe yazan değil, konuşan biri ile de muhatap olmak isterler. Sohbet odalarının radyo kanalları, aslında onların kalbi niteliğindedir. Şöyle ki: sohbet sitelerinin radyoları ve bu radyolarda yayın yapan DJ’ler var. Ne kadar başarılı ise user sayısı da o kadar fazla olacaktır.

Mobil Chat Siteleri

TrSohbet ile bulunan sohbet sitelerinin her birinin kendi radyosu mevcuttur. Ve bunların yayıncıları genellikle sohbet odalarında sohbet eden kişilerdir. Hal böyle olunca, radyo yayıncılarının ulaşılabilir olması, hatta onların arkadaşlar arasında bulunuyor. Yurt dışında yaşayan gurbetçileri sohbet sitelerine çok daha fazla bağlar.

Sohbet TR yetkililerinin bu noktada dikkat etmeleri gereken en önemli detay, radyo ile sohbet işinin birbirinden çok farklı olduğunu kabul etmek ve radyonun yönetimini, egolarından uzak, işini hakkı ile yapan kişilere vermek ve sonra da onlara müdahale etmemektir.

Sohbet Radyo Chat

Sohbet Radyo Chat

Admin 461
Cevap bırakın