Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sohbet Ortamı

Sohbet Ortamı

Sohbet Ortamı 

Sohbet Ortamı, Sohbet Odaları  belki de Corona Virüs günlerinden etkilenmeyen sosyal ortamlar olarak pek çok kişinin gündeminde yer etmiş durumda. Sadece ülke değil, dünya olarak zor günlerden geçiyoruz ve bu süreçte evde kalmamız gerekiyor. Arkadaşlarla sahil kenarlarına gitmek, cafelerde oturup çay – kahve içmek ya da AVM’leri dolaşmak artık yakın gelecekte yapmayı planladığımız şeyler arasında kaldı ve bundan 1 ay öncesine kadar hepimiz için ne kadar da sıradan şeylerdi değil mi?

Tüm bunları sıradan bir şekilde yapmaya alışmış kişiler ise sosyallikten mutlu olurken, şimdi evde zaman geçirmekte; uyarılara aldırmayıp dışarı çıksalar dahi gidecek yer bulamamaktalar. Tam da bu noktada devreye giren sohbet siteleri, sosyallikten hoşlanan tüm herkes için bulunmaz bir fırsat niteliğinde.

Kaliteli Sohbet Sitesi

Sohbet odalarına giriş yapmak, gündemin, insanın psikolojisine ister istemez olumsuz bazı etkileri bulunan haberlerinden kaçış yapmak için de oldukça mantıklı bir seçim. Corona Virüs’ün insan sağlığını çok olumsuz yönde etkilediği ve hatta yaşlılar ve kronik hastalarda ölümle sonuçlanabildiği bilinen bir gerçek. Ancak sürekli olarak bu konu hakkında yayınlanan haberleri farklı kanallardan ve yorumculardan dinlemenin, hastalığın iyileşmesi konusunda hiç kimseye bir faydası yok. Bu davranış biçimi sadece aklınızı karıştırmaktan ibaret ve hiç bir işe yaramıyor. Dolayısı ile evde kalıp, virüsten korunmaya odaklanırken, hastalığın olumsuz etkilerini göz ardı etmek ve panik yapmamak gerekiyor. Tam da bu sırada Sohbet Odaları mız ile  kendinize Geveze  arkadaşlıklar edinebilir; hatta eni aşklara yelken açabilirsiniz.

Ücretsiz Sohbet Siteleri

Pek çok kişinin aklı ise sohbet sitelerinde tanışılan yeni insanlarla yaşanmaya başlanan aşkların ne kadar kalıcı olup olmayacağı konusu karıştırmaktadır. Ancak sohbet odalarında başlayan aşklar, yazılı olmayan bazı kurallara uyulması halinde, ortaya çıkan en kalıcı aşklar olabilir. Peki nedir bu yazılı olmayan kurallar?

■ Tanıştığınız insana güvenip hemen telefonunuzu, kişisel bilgilerinizi vermeyin.
■ Sizinle iletişim kurabilmek için sizi tanıdığı yere; yani tanıştığınız sohbet odalarına, söz verdiği saatte gelmesini sağlayın.

■ Size olan tutumlarına ve kendiyle ilgili ne kadar bilgi verdiğine bakın…

Objektif olursanız, sadece bunlar bile bir insan hakkında yeterli bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Sohbet Ortamı

Sohbet Ortamı

Admin 374
2 Yorumlar
NeRiSsa

Su karantina günlerinde sohbet sitelerinde evde daha eğlenceli zaman geçiriyoruz. Bizler için çok iyi oldu

Hakan

evet nerissa gerçekten doğru bir tespit olmuş korona (covid-19) herkesi eve kapattı yoksun sohbet de olmasa vakit geçiremiycez burada vakit güzel geçiyormuş :)

Cevap bırakın