Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN
Benzer Yazılar

Sohbet Odaları ve Arkadaşlıklar

Sohbet Odaları ve Arkadaşlıklar

Sohbet Odaları ve Arkadaşlıklar

Sohbet Odaları ve Arkadaşlıklar Arkadaşlık ve dostluk kavramları her ne kadar çok önemli kavramlar olsalar da, günümüz yaşam şartları, çıkarlar ve menfaatler geçmişte çok kuvvetli olan bu bağları zayıflatmış. Hatta neredeyse yok etmiştir. Sohbet siteleri ve her birinin içerisinde yer alan farklı sohbet odalarında bulunan çok sayıda insan ise genellikle bu durumdan şikayetçidir.

Tamamen ücretsiz olan ve internete bağlı bir bilgisayar, telefon ya da tablet ile rahatlıkla bağlanılabilen sohbet odalarında kurulan dostluk ve arkadaşlıklar ile edilen sohbetlerin tadı doyumsuzdur. Bunun nedeni, herkesin aynı hedefe yönelerek sohbet sitelerine girmesinden kaynaklanmaktadır. Örnek vermek gerekirse, sabahtan akşama kadar masa başında çalışan herhangi bir kişi, işten fırsat bulduğu zamanlarda soluklanmak için sohbet odalarına bakar ve bir kaç çift laf etmekten mutluluk duyar.

Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri

Zamanının çoğunu evinde, yemek ve temizlik yaparak geçiren ev hanımları da kahvelerini içerken aradıkları arkadaşları sohbet odalarında rahatlıkla bulabilirler. Ve bu sitelerin müdavimleri genellikle aynı kişilerdir. Bilgisayar, telefon ya da tabletleri onları arkadaşlarına ya da burada edindikleri sanal dostlarına bağlamaktadır.

Sohbet odalarında kurulan arkadaşlık ya da dostluklarda herhangi bir çıkar da gözetilmez. Tek elde edilebilecek kazanım, sohbet sitelerinde op, sop, founder, admin… olabilme kazanımıdır. Aynı zamanda insanlar bu ortamlarda birbirlerinin yüzünü görmeyip, gerçek adını dahi bilmedikleri için, birbirlerine herhangi bir zarar veremezler. Dolayısı ile sohbet odaları için: “Orada konuşulan orada kalır” sözü tam anlamı ile gerçeklik kazanmaktadır. Herhangi biri, kimseye anlatamadığı en önemli sırlarını buradaki arkadaşları ile rahatlıkla paylaşabilir.

Bedava Sohbet Odaları

Sohbet odalarının kazanımları arasında sadece keyifli sohbetler, arkadaşlık ya da dostluklar da yer almaz. Pek çok tutkulu aşk startını bu sitelerde vermekte ve güzel duyguların değeri bilinirse başlanan birliktelik evlilik ve hatta boy boy çocuklarla dahi taçlanabilmektedir.

Dikkat edilmesi gereken en önemli detay ise sohbet siteleri arasında doğru seçim yaparak, iyi bir yere giriş yapmaya odaklanmaktır. Böylece bu siteleri kullanarak kendi egosunu tatmin etmeye çalışan nadir insanlardan da uzak durulmuş olunur. Bunu anlayabilmenin en basit yolu, sohbet odalarını biraz sessiz izleyici konumunda takip etmektir. Akan sohbet, site hakkında mutlaka fikir verecektir.

Sohbet Odaları ve Arkadaşlıklar

Sohbet Odaları ve Arkadaşlıklar

Admin 248
4 Yorumlar
NeRiSsa

Doğru insanla karsilastiginizda cik güzel arkadaşlıklar kurabilirsiniz güzel ve eğlenceli zaman geçirebiliyorum ben sohbet sitelerinde elinize emeğinize sağlık admin

Hakan

çok güzel bir arkadaşlık sitesi yöneticiler sayesinde böyle güzel bir ortamda sohbet ediyoruz teşekkürler .

NaZLi

Kaliteli ve guvenilir olan tek sohbet platformu diebilirim herkese siddetle tavsiye ediorum

Selim

Hic bikmadan sklmadan girdigim tek adres yoksun.org Emegi gecen herkese tesekkurler.

Cevap bırakın