Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sinop Sohbet

Sinop Sohbet

Sinop Sohbet

Sinop sohbet siteleri ile sohbet odaları konumuzu anlatacağım size. Sinop’da yine Karadeniz bölgesinin nadide çiçeklerinden biridir. Çok büyük bir şehir değildir tahmini nüfusu iki yüz yirmi bin civarı arasındadır. Turizm açısından görülmesi gerekir ve bunun başında Sinop kalesi gelir.

Sinop Sohbet Odaları

Sinop ilimizi toprağı gayet verimli bir toprak türüdür ve şehrin ekonomisine geçimine büyük katkı sağlar. Buğday, arpa, mısır bezelye, fasulye, kızılcık, kiraz, elma, armut ve kestane başlıca yetiştirdikleri ürünler arasındadır. Pirinç de ünlü olan bir de ilçesi vardır Boyabat.

Sinop Sohbet

Sinop Sohbet Siteleri

Sinop’un hayvancılık ile ilgilenen kısmı da vardır ki onlar da ne tür hayvan yetiştirir hemen aktarayım. İnek, koyun, keçi, özellikle kıl keçisi yetiştirirler ve bunlar haricinde ise yine bazı şehirlerde olduğu gibi Sinop’da da Arıcılık yapan hemşehrilerimiz vardır. Karadeniz bölgesi vilayetidir Sinop ve geçimine katkı olmazsa olmaz balıkçılık da yapılmaktadır.

Sinop Chat Siteleri

Sinop’da yapılan balıkçılık da tutulan balık türleri başta hamsi ile lüfer çoğunlukla olmak üzere mezgit, barbunya, çinekop, palamut, sıklıkla tutulan balık grubudur bunlar harici illaki farklı türlerde yakalanmaktadır.

Sinop Mobil Sohbet

Merkez, ayancık, boyabat, dikmen, durağan, erfelek, gerze, saraydüzü, türkeli ilçeleri olmak üzere 9 adet ilçesi vardır. Sinop’un da kendine has türküleri vardır onlar ise; Şeftali Ağaçları, Efe Alayı, Ben Seni Niye Sevdim, Tellala, Dillala, Ben Giderim Batuma, Sinop’tan Çıktım Yola, Karasuda Pazar Var, Kum Kapının Kilidi, Tini Mini Hanım, Sinopluyuz Sinoplu, İp Attım Ulaş Diye, Benim Yarim Kimlere Kaldı, Anne Beni Yavere Versene, Entarisi Salkım Salkım, Hakkı Reis türküleri de Sinop için yazılmış.

Admin 322
Cevap bırakın