Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Samsun Sohbet

Samsun Sohbet

Samsun Sohbet 

Samsun sohbet odaları ve sohbet siteleri konumuzla yeniden birlikteyiz. Samsun nüfusu tahmini olarak bir milyon üç yüz ve bir milyon dört yüz bin arasında tahmin edilmektedir. Samsun’un geçim kaynağı olarak neler var inceleyelim sevgili okurlar. Tarım ve hayvancılık ağırlıklıdır sebze ve meyve alanında ekimler de yapılır. Başlıca ekilen ürünleri ise  buğday , mısır, çeltik, tütün ürünleridir.

Samsun Sohbet Odaları

Samsun ilimizin on yedi adet ilçesi vardır ilkadım ise merkez ilçesidir diğerlerini de ekleyelim.

İlkadım, Atakum, Çarşamba, Canik, Vezirköprü, Terme, Tekkeköy, Havza, 19 mayıs, Alaçam, Kavak, Ayvacık, Salıpazarı, Asarcık, Ladik, Yakakent ilçeleridir. Samsun’un Bafra ve Çarşamba ilçeleri sebzecilik açısından ön planda olan iki ilçedir. Bu ilçelerde üretilen sebze meyve veya tahıl hepsini yazacağım. Domates, biber, hıyar, patlıcan, ıspanak, fasulye, kabak, lahana, pırasa, karpuz ve de son olarak kavundur sevgili okurlar.

Samsun Sohbet Siteleri

Bir çok şehrimizde olduğu gibi Samsun’un da kendine has şarkıları vardır şimdi onları elimden geldiğince araştırıp yazacağı. Sular durulur derler, herkes coşar samsuna koşar, Çarşamba sallaması – Semaver (başımda siyahım var), Şu samsunun evleri, Samsun’un güzel kızı, Sarmaşık bülbülleri, Çarşambayı sel aldı, çarşamba kanlı taşlar, karşıda gördüm seni,

Samsun Chat Siteleri

Sevgili dostlar bizim sohbet bitmez akar gider böyle sizlerle daha iyi daha güzel sohbet etmek isteriz yerimiz ise belli. Hemen Yoksun sohbet sitemize tıklayıp sohbet odalarımıza giriyorsunuz bize ulaşıyorsunuz hadi bakalım biz sizleri sohbet odalarımız da bekliyoruz hoşça kalın.

Samsun Mobil Sohbet

Samsun Sohbet

Admin 288
Cevap bırakın