Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Polatlı Sohbet Odaları

Polatlı Sohbet Odaları

Polatlı sohbet odaları

Polatlı Sohbet Odaları kendini yalnız hisseden ve arkadaş arayanların yeni mekanıdır. Birbirinden değerli yeni arkadaşlarla tanışmanın zamanı sizce de gelmedi mi bizimle sohbet etmek için tıklamanız yeterli olacaktır.
Polatlı Ankara’nın büyük ilçelerinden bir tanesidir. Geçimini tarım ve hayvancılıkla sağlayan şirin bir ilçedir. Tarımsal alanda buğday dan tutunda pancarına kadar her şey bu verimli topraklarda yetişmektedir. İklim şartlarına uygun olarak Büyük baş ve küçük baş hayvancılık yapılmaktadır. Tarihi açıdan da çok zengindir.

Mobil Sohbet Odaları

Sakarya muhabere savaşı üç pınar köyü ile Polatlı arasında kalan dua tepe ve kartal tepeleri mevkilerinde yaşanmıştır. Tarihi önemini hala korumaktadır. Görülmesi gereken dua tepe ve kartal tepe müzeleri bulunmaktadır. Güzel hakim bir tepede şehitler Anıtı sizleri karşılamaktadır. Şimdilerde Polatlı’nın mahallesi olarak geçen yassı höyük köyünde ise geçmiş zamanda yaşamış kral Midas’ın mezarı bulunmaktadır. Frigyalılar ın hüküm sürdüğü dört bin yıllık geçmişi olan gordion antik kenti de görmeden geçmeyin derim. Biz sizler için anlattık siz de ihmal etmeyin sevgili dostlar mutlaka gidin görün canlı canlı.

Ücretsiz Polatlı Sohbet

Polatlı ilçemizin iki büyük üniversitesi bulunmaktadır. Gazi fen ve edebiyat fakültesi ve Hacettepe üniversitesi burada üniversite arkadaşların sohbet etmek için sitemizi ziyaret ettiği görülmektedir. Yalnızlıktan sıkılmış bir çok bay ve bayan arkadaşlar ile sohbet etmek için sizlerde katılabilirsiniz sizlerinde bekliyoruz. Sevgili Ankaralı ve sanal alemin Sohbet Severleri. Yoksun Sohbet Odaları olarak sizler için bu alemin en güzel ve en özel sistemlerini hazırladık. Sizler Sohbet ederken mutlu olun keyif alın diye eğlence sistemi oyun sistemi ve radyo sistemimiz sizlerin hizmetinde olacak. Web site girişimizde sanal alemin en son sistem olan zChat Applet Sohbet appletini aktif ettik. Bütün kolaylıkları sunduk ve şuan kullanıcılarımız bu sistem den çok memnun olduklarını dile getirdiler. Tabi ki bizler de bize geri dönmüş olan bu memnuniyet den mutluluk duyduğumuzu buradan dile getirelim. Sizler de bu duyguyu tatmak için sadece web sitemizden sohbet kısmına tıklayıp aramıza katılabilirsiniz. Bekliyor olacağız.

Polatlı Sohbet Odaları

Polatlı Sohbet Odaları

Admin 457
2 Yorumlar
NeRiSsa

Polatlı deyince nedense askerlik anıları geliyor aklıma bir başladı mi bitmeyen belki babamdan dolayıdır. Emeğinize sağlık başarılar dilerim..

Hakan

İstanbula gittiğim dönemlerde polatlı üzerinden geçerken gördüğüm bir şehirdi şirin bir memleket demek onları da burada görecekmişiz güzel tesadüf :)

Cevap bırakın