Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Ordu Sohbet

Ordu Sohbet

Ordu Sohbet

Ordu Sohbet odaları ve Sohbet siteleri konumuz ile yeniden sevgili okurlarımız ile beraberiz. Ordu Sohbet konumuzda anlatacağımız Ordu ve ilçeleri geçim kaynakları gezip göreceğimiz yerler bu detaylara göz atacağız. Ordu Karadeniz Bölgemizde Samsun, Tokat, Sivas ve Giresun illeri ile komşu ve bir yüzü ile de Karadeniz’e bakar. Ordu deyince de akla Ordu’nun dereleri aksa yukarı aksa diye bir türküsü vardır ve hemen aklımıza gelir.

Ordu Sohbet Odaları

Ordu’nun plaka kodu 52 ve şehirler arası alan kodu ise 0452 ile başlamaktadır. Şu an için vilayetimizin yedi yüz seksen bin civarında olduğunu tahmin ediliyor. Ordu ilimizin başlıca geçim kaynağı fındıktır ve fındığın başkenti de diyebiliriz. Fındık üretimini Ordu merkezi önderliğinde peşine takip eden ilçeleri de perşembe, fatsa, ve ünye dir.

Ordu Sohbet Siteleri

Ordu ilimizin ilçelerini de aktaracağım şimdi arkadaşlar. Merkez ilçeleri de dahil olmak üzere 19 ilçesi vardır.

Akkuş, Altınordu, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa, Gölköy, Gülyalı, Gürgentepe, İkizce, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey, Ünye ilçeleridir.

Ordu Chat Siteleri

Ordu ilimizin turistik mekanlar da göz atalım.

Boztepe, Ünye, Perşembe, Fatsa, Aybastı, Gölköy, Kabadüz, Bolaman, Mesudiye, Akkuş, Korgan, Çamaş, Gülyalı, Ulubey, Kumru, Kale, Efirli, Piraziz, Çatalpınar, İkizce, Gürgentepe, Çaybaşı, Kabataş, Güzelyalı, Yavaş, Kabadüz, Mersin, Ohtamış, Turnasuyu, Ilıca, Çaytepe, Kabakdağı, İlküvez, Eskipazar, Çayırkent, Neneli, Karaoluk, Saraycık, Bayadı, Bekirli, Beyli, Kapılı, Kestane, Yalıköy, Yokuşdibi, Oluklu, Çerli sevgili okurlar bu saymış olduğum isimleri tek tek gezip görmenizi tavsiye ediyorum.

 

Ordu Mobil Sohbet

Ordu Sohbet

Admin 358
Cevap bırakın