Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Mersin Sohbet

Mersin Sohbet

Mersin Sohbet

Bizim ikinci adresimiz yazılarımızın vazgeçilmez şehridir. MERSİN bize en yakın deniz kum sahil güneşi barındırıyor. Hele saat 10:00 ile 15:00 bizim Mersindeki en heyecanlı saatimizdir. Çünkü sitedeki aqua parkın açılış saati 🙂
Mersin ilimiz Akdeniz bölgesinde bulunan eski ismi ile İçel olarak bilinen şehrimizdir. İçel ismi çok benimsendiği ve sevildiği için yöre insanı tarafından hala kullanılmaktadır.
Mersin Akdeniz bölgesinin önemli şehirlerinden biridir. Aslında ülkemiz için de önemli bir şehirdir. Çünkü Mersine liman şehri olması nedeniyle ithalat ve ihracatın kalbinin attığı şehrimizde diyebiliriz.

Mersin Mobil Sohbet

Mersin yaz mevsiminde nüfusunu iki katına çıkarmaktadır. Yakın illerden yaz tatili için akın akın Mersine gelinmekte. Adana, Gaziantep, Konya, Niğde gibi yakın illerde yaşayanlar yazılımlarını Mersinden almakta ve yazın sıcağında Mersinin denizlerinde serinlemek’deler. Bunun yanı sıra yakın yerlerden deniz için günü birlik gelenlerde olmuyor değil. Deniz ve karayolundan ulaşım daha kolay sağlanmaktadır. Hatta Adana Mersin arası her gün tren seferleri bulunmakta. Kıbrıs ile deniz yolundan ulaşım Mersinin Taşucu ilçesinden sağlanmaktadır. Ama hava alanı olmadığı için Mersine uçak ile gelmek isteyenler en yakın mesafedeki Adana Şakir Paşa hava limanını kullanıyorlar. Adana hava alanı ise Mersine 90 km uzaktadır.
Sonu gelmez kumsallarıyla, Tantunisi ile, portakal ve limon bahçelerinin yanı sıra bir çok tarihi eseri ile Türkiye’nin önemli tatil kentlerinden bir tanesidir.

Mersin Chat Sitesi

Mersin Tarihi Yerleri. Adeta ‘kaleler şehri’ olarak tanımlanan Mersin, içerisinde çeşitli dönemlere ait onlarca kale yapıları bulunmaktadır.İnanç turizmi açısında da oldukça önemli bir yere sahip olan Mersin’de üç din mensuplarının mezarlarını da yan yana görebileceğiniz Dünyadaki tek şehirdir. Mersin de hem islam dünyası hem hristiyan dünyası için yedi uyurlar ve cennet cehennem mağaraları mutlaka görmeniz yerlerdendir. Yapraklı köyü mutlaka görmelisiniz harika bir denizi vardır. Turkuaz dır sanki deniz en sevdiğim renk 🙂

Mersin sohbet
Mersinde gezilecek görülecek yerler bitmez ama mutlaka görmeniz bir yer var. Hele bir de balık seviyorsanız dogru yerdesiniz demektir. Limonlu kasabasında böyle Kayaç vadisinde Lamos deresinin yanında o böyle uçurumlardan yavaş yavaş inmek bile bir adrenalin yaşatıyor size. O derenin buz gibi sularının üzerine yapılmış tahtalarda oturup balik izgara yemek muhteşem bir duygu suya ayaklarınızı bile sokmanız mümkün değil O kadar soğuk suya karpuzu bırakıyorsunuz biraz sonra soğukluğundan karpuz çatlıyor. Yaz gelse de gitsek 🙂
Eee Mersin bu kadar güzel olur da Mersin sohbet sitesi nasıl olur artık düşünün. Akdeniz insanın sıcaklığı resmen kanala yansımış durumda sanki böyle sahilde oturmuşsunuz denizin kokusunu duyuyormuş dalgalar sahili okşuyorcasına denizden gelen meltem saçlarınızda dolaşıyormuş gibi bir his yaşıyorsunuz Mersin sohbet odasında. Sizlerde bu duyguları yaşamak istiyorsanız mutlaka mersin sohbet odasıyla ve orada ki insanlarla tanışmalısınız.

Admin 303
Cevap bırakın