Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN
Benzer Yazılar

Kütahya Sohbet

Kütahya Sohbet

Kütahya Sohbet Odaları

Merhaba Sevgili okurlarım bugün size bu makale de başlıktan da anlaşıldığı gibi Kütahya ve Sohbet Odaları neymiş ne değilmiş anlatacağım. Kütahya Ege Bölgesinde olup İç Anadolu sınırında ve aşağı yukarı geçim kaynakları da bir birlerine çok yakın sayılır. Bizde Kütahya sohbet odalarını anlatacağız burada nasıl incelikler var nasıl teknolojiler güzellikler ne hepsini inceleyeceğiz. Sohbet siteleri bir çok çeşit daha doğrusu kullanım şekli vardır bunlar ise Mobil Sohbet, Web Sohbet ve Mirc Sohbet gibi giriş şekilleri vardır. Hangi kullanıcı nasıl alışır hangisini sever ise o girişi kullanır bizler de bu kullanıcının isteğine göre yardımcı olur gerekli yönlendirmeleri yaparız.

Kütahya Sohbet Siteleri

Kütahya denilince akla bu türkü gelir Kütahya’nın Pınarları

Kütahya’nın Pınarları Akışır,
Devriyeler Kol Kol Olmuş Bakışır.
Asalı’ya Çuha Şalvar Yakışır,
Aman Aman Vehbi Öyle De Böyle Olur Mu.
Ah Ben Ölürsem Dünya Sana Galır Mı.
Salın Gelip Musallaya Dayandı,
Gar Beyaz Vehbim Al Kanlara Boyandı.
Seni Vuran Oğlan Nasıl Dayandı,
Aman Aman Vehbi Öyle De Böyle Olur Mu.
Ah Ben Ölürsem Dünya Sana Galır Mı.
Ne güzel bir türküdür ki dillere dolanmıştır ve Kütahya dedikçe bu türkü her aklıma gelir hiç de unutmam ortam müsait ise mutlaka açar dinlerim.

Kütahya Mobil Sohbet

Kütahya Vilayet’inin 13 tane ilçesi vardır ve onları aşağıda sizlere aktaracağım.
Merkez, Tavşanlı, Simav, Gediz, Emet, Altıntaş, Domaniç, Hisarcık, Aslanapa, Çavdarhisar, Şaphane, Pazarlar, Dumlupınar ilçeleri oluyor. Kütahya’nın geçim kaynakları tarım, hayvancılık ve sanayi olmak üzere üçe ayrılır arkadaşlar ve Memleketin yarısından fazlası tarım ve hayvancılık ile meşgul olurken diğer geriye kalan kısmı ise sanayi ile meşgul oluyorlar.
Kütahya Sohbet
Tarım ve hayvancılık aile bireyleriyle oluyor genel olarak çiftçilik kendi tarlası yada mamul ile yapılıyor açıkçası pek etrafa çalışmaya giden kişiler olmuyor. Herkes bu işi kendisi yapılıyor aileden gelecek nesil için aktarılan işlerden biridir tarım ve hayvancılık bu işten vaz geçilmedikçe hep bir sonraki nesil devam eder bu işe devam edilirse bir sonraki nesil böyle böyle devam eden güzel ve helal bir meslek tarım ve hayvancılık… Sohbet böyle devam eder gider sevgili okurlar gelip sohbet sitemize misafir olun ve güzel muhabbetimize orada devam edelim mutlaka bekliyoruz, yeniden görüşene kadar hoşça kalın.

 

 

Admin 280
Cevap bırakın