Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Kocaeli Sohbet

Kocaeli Sohbet

Kocaeli Sohbet

Kocaeli sohbet odaları ve chat siteleri sohbetin muhabbetin en tatlı olduğu en güzel olduğu tek mekan. Sohbet Sitelerimize her hürlü girişimiz mevcuttur. Bunları detaylandırmak gerekirse bilgisayar üzerinden tarayıcınızdan cep telefonu tarayıcınız veya chat uygulamanızdan tablet ve laptop üzerinden rahatça kolaylıkla bağlanabilirsiniz. Sizler için sohbet ortamını en güzel hale getirdik sadece sohbet etmek keyif almak mutlu olmak kalıyor size hepsi bu kadar.

Kocaeli Sohbet Odaları

Sevgili okurlar Kocaeli geçim kaynaklarını inceleyeceğiz. Kocaeli çok verimli topraklara sahip ekenek açısından gayet güzel ekinleri yetişmektedir. Ayrıca sanayi sektörü ise son zamanlarda hızlı şekilde gelişmektedir. Hayvancılık sektörü ise yine aynı şekilde gelişmektedir arkadaşlar. İzmit pişmaniyesi derler bir çoğumuz duymuşuzdur.

Kocaeli Sohbet

Kemal Sunal’ın bir filminde şuan adını hatırlayamıyorum izmit’de tren garında pişmaniye satar rolünü canlandırıyordu filmin sonunda. Demem o ki pişmaniyesi ile meşhur ilimiz Kocaeli ( izmit ) bu şekilde anlatabiliriz sevgili dostlar. Gezilip görülecek yerleri ise aşağıda inceleyeceğiz.

Kocaeli Chat Siteleri

Kocaeli’nin turistik açıdan da gezilip görülecek bir çok güzelliği vardır. Hepsi birbirinden güzel mekanlardır ve görülmeye mutlaka değer arkadaşlar kesinlikle pişman olmazsınız. Bunları ise size şöyle sıralayalım. Seka Park, Yuvacık Başiskele Cami, İzmit Saat Kulesi, Gayret Gemi Müzesi, Kocaeli Bilim Merkezi, Park Lunasan Eğlence Parkı, Aytepe Cami, Kocaeli Müzesi, Selim Sırrı Paşa Konağı, Yeni Cuma Cami, Seka kağıt müzesi, Kınalı Asker Parkı, Kasr-ı Hümayun Saray Müzesi, Saat kulesi ve mimarlık, Yeni Cuma Parkı, Doğu Kışla Gençlik Parkı, Servetiye Köyü Cami, Atatürk Ve Redif Müzesi, Sanatçı Ali Efendi Konağı Etnografya Müzesi, Fevziye Camii, Sekapark ikinci etap, Sekapark Film Platosu, Etnografya Müzesi, Acısu Parkı, Akçakoca Bey Anıtı, Seka Kağıt Müzesi Dokümantasyon Merkezi, Canfeda Hâtun Çeşmesi, Ulaşlı Cami, Kirazdere Barajı, Gölkaypark, Ayazma Camii, Çınarlıdere Cami, Yazlık Ilıca Cami, Çenedere Mesire alanı, Kartepe Kış Turizm Merkezi, Kocaeli Kent Ormanı, Altmış Evler Sahil Camii ve Kuran Kursu, Değirmendere Sahil, Değirmendere Yalı Evleri, Gözlemen Tepesi umarım atladığım bir kısım yoktur.

Admin 296
Cevap bırakın