Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Kırşehir Sohbet

Kırşehir Sohbet

Kırşehir Sohbet Siteleri

Kırşehir Sohbet Odaları Sohbet siteleri en güzel ve en keyifli sohbet hizmetini sunmak web sohbeti ve mobil sohbeti aktif etmek için hazırlanıp yoksun sohbet sitesi tarafından kurulmuş ve kullanıcılarımıza sunulmuştur. Sohbet ortamında yine en yeni sohbet sitemini oluşturmuş kolaylaştırmış bulunuyoruz. IRC sohbet yıllardır aktif ve sanal sohbet için tasarlanmıştır. Açılımı İnternet Relay Chat olarak bilinir lakin halkımız chat sitesi veya sohbet sitesi olarak adlandırıyor. Günümüzde ise IRC sohbet ortamı zamanla geliştirilmiş en son sürüm yazılımlarla halen popülerliğini korumaktadır. Yeni sistemde Götüntülü Sohbet Sesli sohbet oldukça yaygınlaştı ama Irc ortamı bazı irc severler tarafından halen sevilip tercih edilmektedir.

Mobil Chat

Kırşehir ve şehrimizin belli başlı önemli yerlerini tanıtacağız Sevgili arkadaşlar. Kırşehir deyince akla hemen halk ozanlarımızdan olan Neşet Ertaş gelir Dostlar. Çiçek dağını kıtrıllar köyünde dünyaya gelmiştir. Şuan için kıtıllar köyü ise Akpınar ilçesine bağlanmıştır. Kırşehir’in merkez ilçesi ile birlikte 7 ilçesi vardır arkadaşlar. Yukarıda belirttiğim gibi Kırşehir Efsane Ozanları bağrından çıkarmıştır bunların başlıcaları Neşet Ertaş ve Muharrem Ertaş daha çok ön plana çıkmıştır. İki yüz kırk bin kadar tahmini nüfusu vardır bu ilimizin çok büyük bir ile değildir.

Kırşehir Sohbet

Mobil Sohbet

Kırşehir’de bulunan bir üniversitemiz ise Ahi Evran Üniversitesi’dir. Gezilip görülebilecek yerleri de şöyle sıralayabiliriz. Cacabey Medresesi ve Camii, kent parkı, Aşıkpaşa parkı, Hamidiye Camii, Masal Parkı, Ahi Evran Külliesi, Türk Büyükleri ve Ozan Anıtı Kırşehir’e gidince göreceğimiz başlıca yerlerdir. Kırşehir ilk kurulduğu dönemlere baktığımız zaman etrafı kırsal alan olması sebebiyle atalarımız kır şehri adını vermişlerdir. Gel zaman git zaman halk ağzıyla mıdır şiveden midir zamanla Kırşehir olmuştur.

Admin 257
Cevap bırakın