Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Kayseri Sohbet

Kayseri Sohbet

Kayseri Sohbet Odaları

Kayseri Sohbet Odaları Chat Siteleri sohbet alanında en iyi ve en keyifli site yine her zaman ki gibi yoksun sohbet siteleri arkadaşlar. Bugün yeni bir yazıyla ve yeni bir şehirle birlikteyiz ve anlatmaya başlayacağız. Öncelikle yoksun sohbet de çok güzel arkadaşlıklar edinebilirsiniz ve sohbet etmekten çok büyük keyif alacaksınız. Çünkü bizler burada sizin için en güzelini en kolayını ve en keyifli ortamı hazırladık ve aynı şekilde kalması için elimizden geleni yapıyoruz sizler mutlu olun ve buradan keyif alın diye. Sizler mutlu olursanız bizler yaptığımız bu işten zevk alır ve daha çok sarılırız işimize sizler geldikçe bizler istek ve şikayetlerinize her zaman kulak veririz ne yapılması gerekiyor ise birlikte karar verir ve uygularız.

Kayseri Sohbet Siteleri

Kayseri ilimizi ise anlatmaya başlayabiliriz şehrimizde neler varmış ne ile geçim sağlıyormuş ne kadar nüfusu varmış şimdi bunlara göz atacağız. Sevgili okurlar Kayseri’nin nüfusu tahmini olarak bir buçuk milyon civarında seyrediyor ve ilk on yada biraz üzerinde nüfus olarak. Şehrimizde iki adet üniversite bulunuyor. Bunlar Abdullah Gül ve Erciyes Üniversiteleri olmaktadır. Sanayi olarak kapsam açısından bölgede yine ilk üçte yer almaktadır. Yörenin kendini has şarkıları türküleri sanatçıları’da bulunmaktadır.

Kayseri Mobil Sohbet Siteleri

Kayseri’nin güzelliklerine de değinelim şimdi. Memlekete gittiğimiz zaman görmemiz gereken yerleri var ve onları şu şekilde sizlere aktarayım.

Erciyes Kayak Merkezi, Kayseri Kalesi, Mazakaland Eğlence Merkezi, Kayseri Arkeoloji Müzesi, Döner Kümbet, Selçuklu Uygarlığı Müzesi, Atatürk Evi Müzesi, Hunat Hatun Camii ve Külliyesi, Kayseri Kapalı Çarşı, Milli Mücadele Müzesi, Kayseri Park, Kayseri Saat Kulesi, Zeynel Abidin Türbesi.

Kayseri Sohbet

Seyyid Burhanettin Hazretleri Türbesi, Anadolu Harikalar Diyarı, Alaca Kümbeti, Kayak merkezi, Etnografya Müzesi, Kültepe, Kayseri Hayvanat Bahçesi, Hacı Kılıç Cami Ve Medresesi, Güpgüpoğlu Konağı, Kazancılar Çarşısı, Sahabiye Medresesi, Bürüngüz Camii, Ali Dağı Mesire Alanı, Kıranardı Mesire Alanı, Hisarcık piknik alanı Kayseri, Kurşunlu Parkı, Etrafı Park Alanı, Mimar Sinan Parkı, Avgunlu Medresesi, Aerkeoloji Müzesi, Dört Ayak Türbesi, Beştepeler Mesire Alanı, Eski Kayseri Evleri, Ali Saip Paşa Cami, Çifte Kümbet, Tuna Parkı, Roma Mezarı, Ali Cafer Kümbeti, Emir Erdoğmuş Kumbeti, gülük cami, Engir Gölü olarak sizlere aktarmış olayım. Daha çok uzun bir konu anlatmakla bitiremeyiz en güzel yanı gidip gezip görmek tavsiye ederim.

Admin 279
Cevap bırakın