Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Karaman Sohbet Siteleri

Karaman Sohbet Siteleri

Karaman Sohbet Siteleri

Karaman Sohbet Siteleri Karaman ilimiz iç Anadolu bölgemizde bulunmaktadır. Daha önceleri Konya‘ya bağlı olan Karaman bin dokuz yüz seksen dokuz senesinde Konya‘dan ayrılıp tek başına bir vilayet haline getirildi. Bölünmedeki amaç yeni sorumluluklar yeni belediyeler daha fazla ilgili ve bölgenin kalkınması açısından gerekli görüldü. Vilayet olduktan sonra şuan kendisine bağlı olan on üç tane de ilçesi mevcuttur. Nüfus açısından bakarsak tahmini iki yüz elli ve iki yüz yetmiş bin arasında seyrediyor. Vilayet olsa da çok büyük bir vilayet değildir. Başlıca geçim kaynakları ise hayvan ve tarım üzerine kuruludur. Şimdi gelelim iç yapısına acaba neler var nereyi gezip nereyi görebilir bir yemek yiyebilir miyiz meşhur neler var buyurun bakalım.

Karaman Sohbet Odaları

Öncelikle nereleri gezebiliriz onlara bir bakalım.

Turistik gezilip görülmesi gereken yerler şöyle başlayalım. Tartan Konağı , Karaman Müzesi , Gödet Barajı , Yunus Emre Camii , Hürrem Dayı Evi , Necmettin Erbakan Parkı. Daha bitmedi Karaman Tanıtım Merkezi , ve son olarak da Karaman Kalesi varmış dostlar. Çok aşırı gezilebilecek bir yer yok turistik yerleri müzeleri kanyonları dini yerleri tarihi yerleri bu kadar sevgili dostlar. Ama her makalemde söylemiş olduğum gibi her neresi olursa olsun gidip görün. Gidip görmeden olmaz vaktiniz varsa zaman varsa mutlaka değerlendirin çıkın gezin görün. Pişman olacağınız hiç bir şey yok yani 🙂 sadece gezeceksiniz eşinizle dosttunuzla sevgiliniz bir arkadaşınız bir yoldaşı ile bu plan yapılabilir.

Karaman Mobil Sohbet

Sevgili dostlar Yoksun Sohbet Siteleri ile berabersiniz. Berabersiniz çünkü şuan da bu makalemi okuyorsunuz 🙂 Kaliteli Sohbet Mobil Sohbet Siteleri Sohbet Siteleri Sohbet Odaları aklınıza ne geliyorsa hepsi Yoksun.ORG’da. Seviyeli Sohbet Keyifli Sohbet tabi ki yine burada yoksun da olur. Fazla site aramayın gelin hazır buradasınız sitede makale okuyorsunuz girip bakın bir şey kaybetmezsiniz ya :). En güzel yayınlar en güzel oyunlar en keyifli sohbetler burada seni bekliyor. Neden zaman kaybediyorsun ki siteye gir rumuzunu belirle sohbete tıkla ve aramıza katıl hepsi bu kadar bak ne kadar basit :). Neyse sözü çok uzatmaya gerek yok diyorum ve Allah’a emanet olun diyorum Esen kalın…

Karaman Sohbet Siteleri

Karaman Ücretsiz Sohbet

AsikaR 290
Cevap bırakın