Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Kadıköy Sohbet

Kadıköy Sohbet

Kadıköy Sohbet

Merhaba arkadaşlar.

Bu makalemizde sizlere İstanbul’un en nezih, en güzel ve en ünlü mekanlarından bir tanesi olan Kadıköy‘den bahsedeceğim. Kadıköy sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak sizlere en kaliteli sohbet imkanını sunuyoruz. Eski Türk filmlerinin vaz geçilmezi Haydarpaşa tren garı bu ilçede bulunmaktadır. Kadıköy’ün simgelerinden biri olan ve en çok bilineni olan Boğa heykeli Kadıköy’e gelen ziyaretçilerin buluşma noktası haline gelmiştir.

Kadıköy Sohbet Odaları

Almanya ve Osmanlı imparatorluğunun arasındaki dostluğun sembolü olarak Almanya kralı ikinci Willhelm Osmanlı İmparatoruna Boğa heykelini hediye etmiştir. Bin dokuz yüz yirmi dört yılında Süreyya İlmen tarafınca Opera binası, bale ve müzik gösterileri yapılmasını amaçlayarak tasarlanan Opera binası uzun yıllarca sinema salonu olarak da kullanılmıştır.

Kadıköy Sohbet Siteleri

Kadıköy belediyesi iki yıl boyunca aslına uygun restore yapmıştır. 2007 yılından bu zamana kadar Süreyya Operası olarak devam etmektedir. Kadıköy’e gittiğiniz zaman mutlaka görmeniz gereken bazı yerler bulunuyor. Bunlar ise Boğa heykeli, Süreyya Opera binası, Moda çay bahçesi, Tarihi moda iskelesi, Antikacılar sokağı, Yoğurtçu parkı, Bahariye caddesi, Sanatçılar sokağı mutlaka görmeniz gereken yerler arasında yer almaktadır.

Kadıköy Mobil Sohbet

Türkiye‘nin büyük futbol takımlarından biri olan Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu stadı Kadıköy’ün bağdat  caddesinde bulunmaktadır. Sevgili okurlar sohbetimize devam etmek için sizleri yoksun sohbet sitemize en kısa zamanda mutlaka bekliyoruz.

Kadıköy Sohbet

Admin 491
Cevap bırakın