Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul sohbet odaları Uzanıp Kanlıca’nın orta yerinde bir taşa Gözümün yaşını yüzdürürüm hisara doğru Yapacak hiç birşey yok gitmek istedi gitti Hem anlıyorum hem çok acı tek taraflı bitti Ah İstanbul İstanbul olalı Hiç görmedi böyle keder Geberiyorum aşkından Kalmadı bende gururdan eser Diyor arka fonda Sezen Aksu. İstanbul daha nice aşklara sahne olmuş nice aşklara şahit olmuştur. İSTANBUL da aşk da güzel İstanbul’a aşk da güzel. İstanbul dünyanın göz bebeği uğruna yüzyıllarca savaş verilen yüzyıllarca kan akıtılan şehir.

İstanbul Mobil Sohbet

Bir çok şairin ilham kaynağı, Türk filmlerinin vazgeçilmez haydar paşa garı denize karşı bağıran köyden gelmiş bir genç “Eyyy!!! İstanbul sen mi büyüksün ben mi büyüğüm” Tabi ki İstanbul yutuverir insanı bir çırpıda. İstanbul’u tanımak lazım İstanbul sohbeti tanımak için bu da o kadar zor ki neresinden başlamak lazım bilemedim. Ne kadar zor bir şehirsin sen İstanbul fethinde zor.Fatih’inde.. İstanbul şehrimiz bir çok imparatorluğa başkentlik yapmıştır. Marmara bölgesinde muazzam bir konuma sahip olan şehir Türkiye’nin en büyük ve en kalabalık şehridir. Sadece Türkiye’nin değil şuan Avrupa’nın da en kalabalık ülkesi bir çok ülkenin nüfusu kadar insan yaşıyor İstanbul da. Boğaz çevresindeki konumu, İstanbul’u, Asya ve Avrupa arasında bir köprü yapmaktadır. Boğaziçi ve Haliç ile kent yerleşimini şekillendiren coğrafyası şehrin en önemli sembollerinden biri olan yüzünü tanımlar.

İstanbul Mobil Chat

Bir çok kültüre ev sahipliği yaptığından kiliseler, saraylar, müzeler antik yerler çokça bulunmaktadır. Osmanlı sultanlarının meskeni ve yönetim merkezi olarak kullanılan Topkapı Sarayı, Sultanahmet Camii, Süleymaniye Camii, günümüze de ulaşmış ticaret geleneğinin yaşatıldığı Kapalıçarşı ve Mısır Çarşısı; kentin kültürünü ve kimliğini tanımlayan yapıtlardır. UNESCO tarafından dünya miraslar listesine alınmışlardır. İstanbul’da gezilecek yerler de sınırsızdır. İstanbul’un ilk bakışta göze çarpan en etkileyici yerleri Tarihi Yarımada ve Boğaziçi’dir. Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Sultanahmet Camii, Kapalıçarşı, Yerebatan Sarnıcı gibi tarihi yerleri barındıran Tarihi Yarımadada gezi ve Eminönü Galata Köprüsünden başlayarak Anadolu Kavağı’na kadar süren bir boğaz turu yapmış olursunuz. İstanbul deyince tabii aklımıza bu şehrin büyüleyici gece hayatıda gelmiyor değil:) Özellikle

Ücretsiz Sohbet Siteleri

Taksim, İstiklal Caddesi ve Tünel hattı İstanbul gecelerinin en önemli mekanlarını barındırmaktadır. İstanbul’da sanat ve kültür aktiviteleri ise sınırsızdır diyebiliriz. Ne diyordu Orhan Veli ; İstanbul`u dinliyorum, gözlerim kapalı; Serin serin Kapalıçarşı Cıvıl cıvıl Mahmutpaşa Güvercin dolu avlular Çekiç sesleri geliyor doklardan Güzelim bahar rüzgarında ter kokuları; İstanbul`u dinliyorum, gözlerim kapalı. Biz de kapattık gözlerimizi Orhan Veli gibi İstanbulu dinliyoruz. Ne kadar nazlı ve bir o kadarda hırçın olan İstanbulu dinliyoruz. Mutluluguda fısıldıyor kulaklamiza hüznüde umudu da fısıldıyor umutsuzluguda. Bir dünya insan yaşıyor diyorlar ya işte o bir dünya insanin icin de o kalabalıkta insanların yalnizlastgini görüyorsun. Kozmopolitan bir şehir olan istanbul’da her millet her ırk her köken mevcut gökkuşağı gibi renklerin ahengi ise muhteşem. Biz böyle İstanbulu hayran hayran izler sesini dinlerken bu renkli dünyayı size getirmeye sizinle buluşturmaya karar verdik ve güzelde oldu.

Ücretsiz Mobil Sohbet

Sohbet sitelerinin içine İstanbul sohbetide dâhil ederek sohbet sitelerine renk getirdi ahenk getirdik uyum getirdik. Istanbul un yapısını göz önünde bulundurarak farklı kültürleri bir araya getirdik iyide yaptık sizlerin kendinizden bir parça bulabileceginiz bir mekan cıkmış oldu ortaya. Sohbetinden keyif aldığınız eğlenceli zaman geçirebildiğiniz bir çok kültürle etkileşime geçip yeni görüşlere yeni düşüncelere yelken açabileceğiniz bir sohbet sitesi halini aldı kısa zamanda istanbul sohbet. Sizde yeni insanlarla yeni kültürle tanışmak yeni dostluklar kurmak istiyorsanız sizin için en ideal sohbet sitesi İstanbul sohbet olacaktır. Kâinatın merkezi İSTANBUL Sohbetin merkezi İSTANBUL sohbettir.

İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul Sohbet Odaları

Admin 436
2 Yorumlar
Hakan

ah istanbul istanbul olalı diyerek girmek istedim. Anlamlı bir yazı olmuş elinize sağlık ve istanbul gerçekten güzel bir memleket gidip görmekte fayda var istanbullu arkadaşlarımız da olursa gitmişken ziyaret etmek gerekir. başarılar yoksun.org

NeRiSsa

Sana dün bir tepeden baktım aziz İstanbul Görmedim gezmediğim, sevmediğim hiç bir yer Ömrüm oldukça gönül tahtıma keyfince kurul Sade bir semtini sevmek bile bir ömre değer. İstanbul bir aşk olsa giden kimsenin geri dönmek istemediği şehir nazlı ve güzel bir kadın gibi büyüleyip geriye bırakmıyor insanları:)

Cevap bırakın