Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN
Benzer Yazılar

Isparta Sohbet

Isparta Sohbet

Isparta Sohbet

Isparta Sohbet Odaları  Isparta güller diyarı çeşit çeşit ve rengarenk güllerin diyarı kokusu bile başka bu şehrin
Yıllarca önce gittim bu şehre ama ilk gördüğüm Eğridir gölü gol gündüz ayrı güzel gece ise bambaşka bir güzelliğe bürünüyor. Manzara müthiş ben manzarasını gölün ilk kenarındaki Eğridir kemik hastanesinden gördüm. Aslında pek hatırlamak istemediğim bir yerdir Eğridir kemik hastanesi biraz insanin psikolojisini bozan bir hastane gördüğüm bir kaç olayı zihnimden silmeyi tercih ediyorum.
Isparta bulunduğu konumdan dolayı göller bölgesi olarak anılmaktadır. Isparta da bir çok büyüklü küçüklü farklı özellikleri bulunan göller bulunmaktadır.

Isparta Mobil Sohbet

Isparta ili, Akdeniz iklimi ile Orta Anadolu da hüküm süren karasal iklim arasındaki geçiş bölgesinde yer almaktadır. Bu sebeple il sınırları içinde her iki iklim özellikleri de görülür. İlimizde yarı kurak, az nemli, kışları serin, yazları sıcak bir iklim yaşanır. İlimizin Akdeniz’e yakın olan güney bölgelerinde Akdeniz ikliminin özelliği gözlenir. Sıcaklık İlimizde, yaz-kış ve gece-gündüz arasındaki sıcaklık farkları ne Akdeniz Bölgesi gibi az, nede Orta Anadolu gibi çok fazladır.

Bölgenin farklı farklı özelliklerinde toprak çeşitliliği de oldukça fazladır. Gezmek için merkezde fazla zaman kaybetmemenizi öneririz. Bunun yerine lavanta bahçelerini, gül bahçelerini gezmenizi öneririz bunun yani sıra golleri mutlaka görmelisiniz. Özellikle Eğridir gölünü tavsiye ederim. Davraz dağını da gezilecek yerler listesine ekleyebilirsiniz. Burada kış sporlarını ve dağ sporlarını yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra bir çok tarihi mekanları kiliseleri tarihi camileri ve Isparta müzesini de gezebilirsiniz.

Isparta Mobil Chat

Bakalım Isparta da ne yiyebiliriz. Isparta’nın ünlü, geleneksel tandır kebabının tadına merkezde çeşitli restoranlarda da bakılabilir. Eğirdir her türlü su ürününü lezzetli bir şekilde hizmete sunan bir ilçemizdir. Burada yapılan Sazan Dolmasının tadına doyum olmaz. Bu lezzetleri de yattıktan sonra gelin kendimize ve sevdiklerimize hediyelik birşeyler bakalim. Isparta modern alışveriş merkezlerinin yanında geleneksel ürünlerin bulunabileceği satış merkezlerine de sahiptir.

Isparta Sohbet

Özellikle gül ürünleri ve el dokuma halıları her mevsim satın alınabilir. Ayrıca Yalvaç ilçesinde geleneksel el sanat ürünleri, deri eşya ve keçe, geleneksel işlevlerin yanı sıra turistlik hediyelik eşya olarak da satılmaktadır. Bol bol gül suyu almayı ihmal etmeyin cildiniz için bulunmaz bir temizleyici ve cildi canlandırıcı özelliği vardır. Gül kokulu tesbih’ler ise çok gözde durumda bu aralar.

Isparta Sohbet Odaları

Bu arada Isparta her sene Türkiye’de yaşam memnuniyetinin en yüksek olduğu ilk 10 il arasına giriyor.
Evetttt Isparta’yı gördük gezdik harika lezzetler tattık bu yaşam memnuniyeti yüksek insanların sohbet sitesine de bu yazımızda yer vermesek bu insanlara ayıp etmiş olmaz mıyız. Isparta’nın insani bu kadar narın olan gülleri bile yetiştiriyor iken nasıl incitmiyor ise sizleri asla incitmeyecektir.

Bu naif vede kibar insanların özellikleri sohbet sitelerine de yansımış durumda oldukça neşeli ve saygılı bir ortam mevcut ISPARTA sohbet odalarında burada hep birlikte güzel vakit geçireceğiniz insanlarla tanışabilirsiniz. Belkide hayatımızın aşkını bulacaksınız işlerin nereden geleceği belli mi olur. Tek yapmanız gereken yoksun sohbete girip nickinizi yazıp sohbete başlamak gerisi kendiliğinden gelecektir. Hadi ne bekliyorsunuz biz oradayız sizlerde gelin iki lafın belini kıralım değil mi ama 🙂

 

Admin 328
Cevap bırakın