Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Iğdır Sohbet

Iğdır Sohbet

Iğdır Sohbet

Merhaba arkadaşlar ben bugün sizlere bu makalemde Iğdır sohbet odaları ve Sohbet Sitelerini anlatacağım. Iğdır sohbet siteleri Iğdır’lı dostlarımız için hazırlanmış olup oradaki dostlarımızla bir araya gelip Türkiye‘nin dört bir tarafından yeni arkadaşlarla tanışıp sohbet etme imkanı sunuyoruz. Iğdır Doğu Anadolu bölgemizde daha çok Ermenistan’a  ve İran’a yakın sınırda yer almaktadır.

Iğdır Sohbet Odaları

Hemen yanı başında Kars, Ağrı ve Van illerimize komşudur. Iğdır ilinin merkezi ile birlikte 4 adet ilçesi bulunur bu ilçeler ise; merkez, Aralık, Karakoyunlu, ve de son olarak Tuzluca ilçeleridir. Iğdır ilimizin son edinilen tahmini bilgilere göre 140 bin ile 150 bin arasında nüfusa sahip olduğu tahmin edilmektedir. Geçim kaynakları daha çok tarım ve hayvancılık üzerine sağlamaktadır ve bu ilimizin Iğdır ovası tarım bakımından güzel bir yere sahiptir.

Iğdır Sohbet

Iğdır Sohbet Siteleri

Iğdır Ovası  Aras Nehri tarafından sulanmaktadır. Iğdır ilimizin iklim ile uyumluluğu incelendiğinde birçok tarım ürününe elverişli olduğu gözlemlenmektedir. Genellikle Iğdır’da yetişen ürünler Pamuk, şeftali, pancar, Arpa ve buğday, patates ve bunlara yakın günlük kullandığımız meyve ve sebzelerdir. Iğdır’daki ovalar yaylalar sayesinde Iğdır için hayvancılık bu açıdan değişmez bir gelir kaynağıdır.

Iğdır Chat Siteleri

Iğdır turistik açıdan incelenecek olursa Şehit Türkler anıtı ve Müzesi, meteor çukuru, Karakale harabesi, ahura Harabeleri, Selçuklu Kervansarayı, Tuzluca tuz mağaraları, ve son olarak Koç başlı mezarlar. Her makalemde söylemiş olduğum gibi ne kadar anlatsak da bunlar birebir sohbet edilmesi gereken konulardır. Anlattıkça güzelleşir, konuştukça sohbetin tadı artar daha çok sohbet etmek isteriz. Bu yüzden sohbet etmek için yapmanız gereken tek şey yoksun sohbet sitelerimize  katılmanız sohbet kısmına tıklamanız yeterli olacaktır. Ve sizler bizi bulana kadar görüşmek ümidiyle diyorum, sizleri Allah’a emanet ediyorum Mutlu kalın hoşça kalın.

Admin 388
Cevap bırakın