Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN
Benzer Yazılar

Hakkari Sohbet

Hakkari Sohbet

Hakkari Sohbet

Merhaba arkadaşlar bu makalemde sizlere Hakkari sohbet odaları ve sohbet siteleri konumuzdan bahsedeceğim. Hakkari sohbet odalarına mobil sohbet olarak da bağlanabilirsiniz. Hakkarili hemşehrilerimiz için bu sohbet sitesine hizmetlerini sunmuş bulunuyoruz. Yoksun sohbet sitemizi anlattıktan sonra sizlere Hakkari’de anlatacağım. Hakkari yurdumuzun Doğu kısmında ve sınırda bulunan bir şehrimizdir. Hakkari nüfusu tahmin edilen verilere göre 280 bin civarında tahmin edilmektedir.

Hakkari Sohbet Odaları

Hakkari’de 1 adet sınır kapımız bulunmaktadır ve bu sınır kapısı yurdumuzun Doğu kısmındaki komşumuz İran ülkesine açılan Esendere sınır kapımızdır. Sınır kapımız ismini Esendere ilçesinden almaktadır. Hakkari’nin plakası 30’dur ve şehirler arası alan kodu 0438’dir.Hakkari ilimizde ismini vilayetten alan Hakkari Üniversitesi bulunmaktadır.

Hakkari Sohbet

Hakkari’nin Merkez ilçesi dahil olmak üzere 5 adet ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçeler ise; merkez, Derecik, Çukurca, Şemdinli, ve son olarak Yüksekova ilçeleridir. Bahsettiğimiz ilimizin geçim kaynağı ise tarım ve hayvancılıktır. bölgedeki terör nedeni ile Hakkari halkı maalesef bu geçim kaynağından yeteri kadar yararlanamamaktadır.

Hakkari Sohbet Siteleri

Bölgenin yapısı gereği terörle mücadelede koruculuk bir meslek haline gelmiştir. Bunun haricinde Hakkari halkı esnaflık yaparak geçimini sağlamaktadır. Hakkari’de görülmesi gereken yerlere bakacak olursak Cilo Dağı, uludoruk, sümbül dağı, ve son olarak iki yaka Cilo sat gölleri bulunmaktadır. Hakkari şehrimizde anlattığımıza göre ben diyorum ki gelin sohbete yoksun sohbet sitemize devam edelim. biz bu yazar anlatırken tamamen tek başımıza yazıyoruz ve karşılıklı diyalog olmadan açıkçası çok keyif almıyoruz o yüzden hep beraber karşılıklı sohbet edelim. Sevgili dostlar sizlerle yeniden görüşmek üzere Kendinize iyi bakın hoşça kalın.

Admin 321
Cevap bırakın