Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Giresun Sohbet

Giresun Sohbet

Giresun Sohbet

Giresun sohbet odaları ve sohbet siteleri sohbetin en keyifli olduğu ve Giresun ilindeki hemşehrilerimizin sohbeti ile kaynaşmak için ücretsiz ve üyelik gerektirmeden sohbet imkanı sunuyor. Giresun Üniversitesi vardır ve 2006 yılında kurulmuştur. İlimizin nüfusu dört yüz elli dört yüz altmış bin civarında tahmin ediliyor.

Giresun Sohbet Odaları

Giresun Vilayetimizin on altı tane ilçesi bulunmaktadır ve bu ilçeler ise; ALUCRA, BULANCAK, ÇAMOLUK, ÇANAKÇI, DERELİ, DOĞANKENT, ESPİYE, EYNESİL, GÖRELE, GÜCE, KEŞAP, MERKEZ, PİRAZİZ, ŞEBİNKARAHİSAR, TİREBOLU, YAĞLIDERE, ilçeleridir

Giresun Sohbet Siteleri

Giresun ilimizin de gezip göreceğimiz çok güzel yerleri vardır. Turistik mekanların ibadet hanelerin dereleri bahçelerin olduğu görülmeye değer güzel yapıları mutlaka gitmelisiniz diye tavsiyede bulunuyorum. Bu yapılar ise şu şekilde;

Giresun Kalesi, Giresun Adası, Giresun Müzesi, Millet Bahçesi, Tabya Tur, Batlama Deresi, Belediye Plajı, Kale Camii, Kapu Cami, Hacı Hüseyin Cami, Meryem Ana Kaya Tapınağı, Giresun Adası Botanik Bahçesi olmak üzere sıra ile sizlere aktardım arkadaşlar.
Giresun Mobil Sohbet

Giresun ilimizin geçim kaynakları ise tüm Türkiye de olduğu gibi yöresine göre arazisine sularına göre belirleniyor arkadaşlar. Bu ilimizin geçim kaynağı ekonomik geliri ise Ordu gibi Fındık üzerine balıkçılık, tarım ve sanayisi ile sağlanmaktadır.

Giresun Chat Siteleri

Giresun Sohbet

Admin 250
Cevap bırakın