Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Geveze Sohbet Severler

Geveze Sohbet Severler

Geveze Sohbet Severler

Geveze Sohbet Severler ve en kotu Sohbet siteleri, arayan dostlar. İnternet sektörünün en vazgeçilmez adresleri arasında yer almaya, internet’in yaygınlaşmaya başladığı zamanlarda aday olmuşlardı ve sonrasında da kuruldukları tahttan hiç inmediler. Geveze sohbetçiler, sohbet odalarını doldurup taşırdı ve bu durum çok uzun yıllar boyunca da bu şekilde devam edecek. Hal böyle olunca, her gün olmasa da, birbirini takip eden çok kısa aralıklı zamanlarda yeni sohbet siteleri sektöre giriş yapıyor.

Geveze Mobil Sohbet

Girişimci ruha sahip olan, başka sohbet odalarında sohbet eden herhangi bir üye olmak istemeyen kişiler, sohbet sitelerine olan ilgiden paylarına düşeni almak adına kendi sohbet sitelerini kuruyor. Buna karşın geveze sohbetçilerin seçim yapmasının zor olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Ancak bir sohbet sitesinin tercih edilmesini sağlayan önemli bazı kriterler var ki, bunlardan ilki de, sanılanın aksine, her kurulan sohbet sitesinin, hayal edildiği kadar başarılı olmadığı…

Mobil Chat Severler

Bir sohbet sitesinin başarılı sayılabilmesi için, o sitenin sohbet odalarında bulunan sürekli ziyaretçilerin Geveze sohbetçiler’den oluşması gerekiyor. Ziyaretçilerin sadece Geveze olmaları da yetmiyor elbette; Aynı zamanda aralarında iyi bir arkadaşlık ve dostluk diyaloğunun bulunduğunun oda geneline yansıtılması gerekiyor  Çünkü sohbet sitelerine giren insanlar sohbet etmeyi amaçlıyor. Diğer site sakinlerinin sessiz ve suskun olmaları ise bu amaçlarına ulaşmalarına engel oluyor ve dolayısı ile sitenin terkini kısa sürede gerçekleştiriyorlar.

Mobil Sohbet Sitesi

Geveze sohbetçiler, sadece sohbet odalarının genelinde de sohbet etmiyor; buna ek olarak özel mesajların da kullanımını gerçekleştiriyor ve istedikleri kişilere özel mesaj gönderebiliyorlar. Bu durum genellikle sevgili bulmak isteyenler tarafından gerçekleştiriliyor. Kanal genelinde belirli bir samimiyet derecesine ulaşıp, sonrasında birilerinin davranışları hakkında değerlendirme yapmak isteyen, birbirine yakın kişiler tarafından gerçekleştiriliyor. Özel mesaj aracılığı ile sohbet etmek istemeyenlerin ise özellerini kapatabilmeleri, bazı konutlar kullanarak mümkün elbette. Bazı sohbet sitelerinde özel mesajları kapatmak için ayarlar menüsü de bulunabiliyor.

Geveze sohbetçiler mIRC programlarını da kullanabiliyorlar. Bu programlar sayesinde sohbet etmek daha keyifli ve kolay olurken, konut bilmeye gerek kalmıyor. Çünkü ayarlar genellikle mIRC içerisinde, kullanıcılar için hazır bekletiliyor.

Geveze Sohbet Severler

Geveze Sohbet Severler

Admin 422
2 Yorumlar
NeRiSsa

Geveze olan herkes için güzel bir soh et sitesi olmuş ellerinize sağlık:)

Hakan

geveze ki ne geveze buraya toplanmış tüm gevezeler :) ee bizde buradayız o zaman sohbet akıcı geçiyor sevdim

Cevap bırakın