Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Eskisehir sohbet

Eskisehir sohbet

Eskişehir Sohbet Odaları

Eskişehir Sohbet Odaları ve Sohbet Siteleri yoksun tanıtımı olarak yeniden sizlerle beraberiz arkadaşlar. Chat sitesi ile sohbet ortamı oluşturmak için kurmuş olduğumuz bu site de hem web sohbet hem de mobil sohbet hizmetimiz ile aile ortamı oluşturmak istedik. Bu sohbet sitesi sizlerin hem kolayca ulaşabileceği hem de keyif alacağı şekilde hazırlandı. Bizler en güzel şekilde bu sistemi hazırladık sizlere sadece içeri girip keyif almak kalıyor bu da gayet basit. Adres çubuğuna site adresimizi yazıp tıklayıp geliyorsunuz birbirinden değerli radyocu arkadaşlarımız ile radyo ve sohbetin tadını çıkarıyorsunuz.

Eskişehir Mobil Sohbet

Eskişehir de ön plana çıkmış bazı gelenekler vardır. Bunları sıralamak gerekirse  Dokumacılık, çömlekcilik, lületaşı işletmeciliği,  düğünleri? doğum gelenekleri, ölüm gelenekleri, sünnet gelenekleri, gümüş işlemeciliği, kafkas gelenekleri gibi kendilerine has bir özellikleri vardır dostlar. Diğer bir özellik ise gezilebilecek yerleri var şimdi onları da görelim. Eskişehir şelale park, kurtuluş müzesi, porsuk çayı, kurşunlu cami ve külliyesi, cumhuriyet tarihi müzesi, midas anıtı, çağdaş cam sanatları, Osmanlı evleri, sazova parkı, Eskişehir balmumu heykeli, kızılinler kaplıcaları,  yunus emre müzesi, hayvancılık müzesi.

Eskişehir Mobil Chat

Eskişehir tarihi bakımdan önemli bir yeri olan Asar Kalesi vardır. Eskişehir bu gibi yerlerden geçimini sağlamaktadır. Başlıca geçim kaynakları ise hayvancılık tarım olmaktadır. Sebze ve meyve  ağırlıklı olmakta ve bunun yanında balıkçılık da görülmektedir.Açıklamak gerekirse kıl keçisi, tiftik keçisi, koyun ve kümes hayvanları ağırlıklı olarak  yetiştirilmektedir. Lüle taşı, linyit, mermer gibi madenleri çıkarılmasıdır. En önemlisi de makine sanayi ve beton sanayi sistemleri  ileri boyutlara gelmiştir. 

Eskişehir Sohbet

Eskişehir kendini oldukça geliştirmiş yetiştirmiş bir memleketimizdir dostlarım. Ne mutlu ki bu kadar geniş kapsamlı çalışma alanları var işsizlik oranı oldukça düşük olduğunu tahmin ediyorum ve umarım yanılmıyorumdur. Evet arkadaşlar uzun lafın kısası bayağı anlattık bu değerli vilayetimizi tabi ki sohbet burada bitmez. Devam etmek istiyorum hadi sohbet edelim derseniz bizler bir adım ileride yoksun sohbet sitemizde olacağız ve sizleri de sohbete bekliyoruz kalın sağlıcakla.

Eskişehir Sohbet
Admin 254
Cevap bırakın