Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Denizli Sohbet

Denizli Sohbet

Denizli Sohbet Odaları

Denizli sohbet odaları deyince aklıma hep üniversiteden arkadaşım olan Huriye gelir. İlk tanıştığımız biri olursa hemen su cümleyi kurardı bende Denizliliyim hanı şu kızı, tozu ve horozu meşhur olan şehir. Artık espri konusu olmuştu aramızda bu.. Üniversite yılları hayatımızın en güzel yılları diyebiliriz. Çünkü tam da ondan sonra başlıyor hayat iş hayatına atılıp gerçek dünya ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Üniversite yılları en çok anı biriktirdiğimiz yıllardır. Biz yazları genelde köyde oluruz pek de telefon çekmez her ne kadar operatörlerin reklamlarında çekmeyen yer kalmadı dense de bizim Köyde hala çekmiyor. DENİZLİ den bir arkadaşım hal hatır sormak için beni arıyor ev telefonundan abim açıyor. Abim alo buyurun deyince Arkadaşım abime ben Şahsen Denizli den arıyorum diyor.

Deniz Sohbet Siteleri

Abimin cevabı eee bende diyor şahsen Şanlıurfa’dan cevap veriyorum diyor. Arkadaş beni istiyor telefona aldım telefonu o kimdi dedi abim kız abin benle niye dalga geçti dedi niye ne oldu dedim. Ben abine ben Şahsen Denizliden arıyorum dedim ida bana bende şahsen Şanlıurfa‘dan cevap veriyorum dedi. Ben katıla katıla gülmeye başladım çünkü abim arkadaşımın adının Şahsen olduğunu bilmediği için bir karmaşaya neden olmuştu. Arkadaşıma açıklayınca oda gülmeye başladı. Ben tanıdığım insanlardan yola çıkarak Denizli insanı için neşeli, esprili, dürüst, sevgi dolu, dost canlısı, nerede ne konuşacağını bilen ve de çok vefalı insanlar diyebilirim.
Bu arkadaşlarımla olan diyaloğum yıllar geçse de hala devam ediyor. Arkadaşlarıma Denizli adına bir sohbet sitesi açmayı istediğimi anlattım. Muhabbet insanlardır halkımız dedi arkadaş ve Denizliyi bilen Denizlili insanını tanıyan uzman kadro ile cıkmış olduk yola.

Bugün Denizli sohbeti açalı daha iki ay olmadan kırk yıllık sohbet sitesi gibi oldu sitemiz…
DENİZLİ sohbet siteleri ile neler bulabilirsiniz birazda size bunlardan bahsetmek istiyorum.
Sohbet sitemizde eski sürüm bulunmasına rağmen kullanıcılarımızın daha rahat sohbet edebilmesi ve daha uzun süre düşmeden sohbetleri kesintiye uğramadan devam edebilmesi için Zirveshell‘in yeni applet’ini kurdur çok muhteşem olmuş burdan da bu çalışmaları için Zirveshell‘e ayrıca teşekkür ediyor ve kendilerini tebrik ediyoruz.

DENİZLİ sohbet de sohbetin yani sıra sohbetinize eşlik eden 7/24 radyomuz bulunmaktadır. Dj lerimiz ile bire bir bağlantıya geçebilir. Djlerimizin yayınına konuk olabilirsiniz. Uzman kadromuz Dj olmak isterseniz size bu konuda da yardımcı olmakta ve sizlere Djlikle ilgili bilgilerini aktarmakta ve öğrenme dönemindeki süreçte yanınızda olmaktalar.
Komut öğrenmek isterseniz komut botumuz size yardımcı olacaktır. İstediğiniz komutu öğrenebileceksiniz bunun için admin arkadaşlardan da yardim alabilirsiniz.

Denizli Chat Siteleri

Bir çok oyun odamız mevcut bu oyun odalarında bireysel oynayabildiğiniz gibi yapılan yarışmalara da katılabilirsiniz. Bu yarışmalar oldukça çekişmeli geçmekte ve komik anlara sahne olmakta yarışmasanız dahi izlemesi bile sizi eğlendirmeye yetiyor.
Denizli sohbet odasında olmasını istediğiniz yada eksiğimizi gördüğünüz yada hissettiğiniz zaman bilgi vermeniz bizimle düşüncelerinizi paylaşmanız yeterli olacaktır. Birlikte üstesinden gelebiliriz diye düşünüyoruz.
Biz Denizli sohbeti açarken düşüncemiz bir aile ortamı oluşturmak ve birlikte daha iyiye daha güzele ulaşmaktı amacımız. Bu şekilde belirledik politikamızı inşallah hep de böyle olup bu şekilde ilerleyeceğiz.

Denizli Sohbet

Sizi de yanımızda görmekten mutluluk ve gurur duyacağız sohbete gönül vermiş insanların mekanıdır Denizli sohbet…
DENİZLİ sohbet tamam az çok dilimiz döndüğünce anlattık şimdi de Denizliyi merak edenler için kısa bir bilgi paylaşıp yazımızı sonlandıralım istiyorum..
Anadolu’nun güneybatısında yer alan Denizli, Ege, İç Anadolu ve Akdeniz Bölgelerini birbirine bağlayan bir geçit yoludur. Anadoluyu kuzey ve batıdan bölen kervan yolları üzerinde bulunan Denizli, antik kentleri, höyükleri, tümülüsleri, kaplıcaları ve travertenleri ile Türkiye’nin görülmesi gereken şehirlerinden biridir. DENİZLİ deyince akla ilk gelen Pamukkaledir. UNESCO’nun dünya kültür mirası listesinde adı geçen Pamukkale, Denizli’nin dünyaca ünlü sembollerinden biridir. Mutlaka gidip görmeniz gerekir.

Denizli Mobil Sohbet

Denizliye gidenlerin görmeden gelmediği bir yerde kentte bulunan 14 antik kentidir ve mutlaka ziyaret etmelisiniz.
Büyük şehirlerle karşılaştırıldığında eğlence yaşamının çok hareketli olmadığı Denizli’de, özellikle şehir merkezinde, barlar, kafeler ve canlı müzik mekanları mevcuttur. Ancak Festivaller Denizli kültürünün ayrılmaz parçalarıdır. Her yıl kentte 50’den fazla festival düzenlenir.

Denizlinin kendine has diğer bir özelliği de Dericilik, dokumacılık ve bakırcılık kentin oldukça eski yerel sanatlarındandır. Kendine has mimarı yapısı vardır. Bu ürünlere hala günümüzde ulaşmanız mümkündür. Denizli’nin dokumaları, özellikle Buldan’da dokunan yöreye özgü, desenli, renkli, simli, pamuklu, ipekli giysi ve mefruşatlar dünya çapında bir üne sahiptir ve şehrin çeşitli yerlerindeki mağazalarda meraklılarıyla buluşur.

DENİZLİ mutfağına da bakıp yazımıza son verelim. Yemek önemli:)
Denizli’nin tüm geleneksel yemek çeşitlerini bünyesinde barındıran zengin bir mutfağı vardır. Kentin yöresel mutfağında sebzenin apayrı bir yeri vardır. Patlıcan yemekleri oldukça yaygındır. Başlıcalarını sizler için şu şekilde sıralayabiliriz. Tas kapama, sirkeli et, bezelyeli et, kuzu kapama, et kapama, kol dolma, ve arapaşı Denizli’nin başlıca et yemekleridir.
Yufka, simit ve bazdırma yöresel ekmeklerdir.
Yemekte bittiğine göre ben artık gidebilirim hoşça kalın dostlar…

Admin 356
Cevap bırakın