Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Çorum Sohbet

Çorum Sohbet

Çorum Sohbet

Çorum sohbet odaları ve sohbet siteleri ile makalemize başlamış bulunuyorum arkadaşlar. Bu makale de size Çorum‘dan ve sohbet siteleri konumuzu işleyeceğiz. Çorum; Kastamonu, Sinop, Samsun, Amasya, Yozgat, Kırıkkale, Çankırı illeri ile çevrelenmiş bir Karadeniz bölgesi şehridir sevgili okurlar. Çorum da toprak ve sanayi bakımından çok çok gelişmiş bir ildir. Nüfus olarak tahmini beş yüz elli bin civarında halkı olduğu tahmin ediliyor geçen yıla göre artış göstermiştir. Çorum bir Karadeniz bölgesi şehri olmasına rağmen halkında Türkmen de bulunur arkadaşlar.

Çorum Sohbet Odaları

Sevgili okurlar yukarıda da belirttiğim gibi çok fazla büyük bir şehir değildir Çorum bir tane Üniversitesi vardır ismi Hitit Üniversitesidir ve kuzey kampüsünde Çorum’un merkezindedir. Çorum vilayetimizin merkez ilçesi olmakla beraber on dört adet  ilçesi vardır ve onları da aşağıda belirteceğim.

Çorum Sohbet

Çorum ilçeleri; Merkez, Alaca, Bayat, Boğazkale, Dodurga, İskilip, Kargı, Laçin, Mecitözü, Oğuzlar, Ortaköy, Osmancık, Sungurlu, Uğurludağ şeklindedir.

Çorum Sohbet Siteleri

Çorum dediğimiz zaman aklımıza gelen leblebi olur ki çorum leblebisi deriz çok ünlüdür leblebisi. Yeri gelmişken Çorum’un neleri ünlüymüş meşhurmuş yazalım hemen .

1 – İskilip kaya mezarı

2- Alacakhöyük örenyeri

3- Hattuşaş

4-Leblebi

5- Burma baklava

6- İskilip dolması ile meşhurları arasındadır bu saymış oldukları.

Çorum Chat Siteleri

Çorum tarım ve hayvancılık ile geçimini sağlayan bir şehrimizdir ayrıca sanayi sektörü ise gelişmeye devam etmektedir. Tarım konusunda bu şehrimiz çok çok ön planda olan ağırlıklı olarak arpa ve buğday ekim biçimi yapar. Daha bir çok ürünleri vardır onları da aşağıya bırakalım.

Çorum Mobil Sohbet

Çorum’un ürettiği diğer ürünleri ise patates, mısır, fasulye, çavdar, kendir, nohut, mercimek, pancar, ayçiçeği, soğan, keten ve kenevir Meyve olarak kavun, karpuz, ceviz, armut, ayva, kayısı, kiraz, erik ve elma üretimi yapılır.

Admin 328
Cevap bırakın