Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Bursa Sohbet

Bursa Sohbet

Bursa Sohbet

Bursa Sohbet Odaları Chat Siteleri Sabah müziği olmadan olmaz yoksa insan nasıl uyanacak ise gidene kadar o uyku mahmurluğunu üstümüzden atmamız lazım bende bunu yapmak adına arabaya bindim radyoyu açtım çalan şarkı;
Bursalı mısın kadifeli gelin çaydan mı geçtin
Yanakların al al olmuş konyak mı içtin
İçtiğimiz konyak mezemiz kaymak
Sen kimin yarisin yavrum her yanın oynak
Arabaya sen bin faytona ben
Anasını sen al kızını da ben
Şarkı bu olunca bizimde bugün hangi ile hangi sohbet sitesine gideceğimiz belli oldu.
Radyodan gelen ilhamla açtık bilgisayarı attık başlığımızı Bursa Sohbet siteleri olarak bekliyoruz. Nereden başlasak bu şehrimizin bir çok farklı yönü çok önemli özellikleri var biz şimdi Bursa’nın neresinden başlayıp anlatalım size Tarihinden mi Osmanlı’nın tarihinin başlangıcını mi Gemlik ve denizini mi denizinin mavisini mi zeytinin yeşilini mi şöyle yapabiliriz mavi’yi sevenlere denizin mavisini, yeşil sevenlere zeytinin yeşilini anlatırız. Anlatırız anlatmasına da ya Uludağ ne olacak Kışın nazlı bir gelin gibi Bursa’yı süsleyen Uludağ alınmaz mi onu anlatmazsak.

Bursa Sohbet Siteleri

Ramazan ayındayız gölge oyununun en büyük iki kahramanı Hacivat ve Karagözü de unutmamak lazım değil mi.
Şimdi benim kafam daha çok karıştı nereden başlayacağım ben 🙂
Bursa, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık dördüncü şehridir. Yaşanılabilir şehirler sıralamasında Dünya da 28. Sırada Türkiye’de 1. sırada yer almaktadır. Marmara Bölgesinin Güney Marmara bölümünde bulunan Bursa ilinin Eski adı Hüdavendigâr’dır. Bursa’da en çok Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluş dönemine ait tarihi eserlerin bulunmasının sebebi ise, Bursa’nın Osmanlı Devleti’nin ilk başkenti olmasıdır.
Bursa da farklı iklim tipleri özellik göstermektedir. Kuzeyde Marmara Denizinin yumuşak ve ılık iklimine karşılık güneyde Uludağ’ın sert iklimi ile karşılaşılmaktadır.
Coğrafi olarak Bursa ilimizde yeşil renginin her tonunu bulmak mümkündür.

Bursa Sohbet Mobil Chat

Türkiye’nin mobilya kentlerinden olan İnegöl ve Bursa’nın en önemli limanına ev sahipliği yaptığı Gemlik İlçeleri.Kış turizminin ülkemizdeki en önemli kayak merkezi olan Uludağ, Avrupa’nın da önemli kayak merkezlerinden  biri konumundadır.Marmara denizine olan kıyı şeridinden dolayı yaz aylarında da yaz turizmi açısından oldukça önemlidir.
Ayrıca Bursa’nın merkezinde bir çok kaplıcalar bulunduğundan ve coğrafi konumundan dolayi oniki ay boyunca turist akinina uğratmaktadır. Kaplıcaları şöyle sıralayabiliriz.

Şehir merkezinde buluna Bursa Kaplıcaları ve şifalı suları, Eski Kaplıca, Yeni Kaplıca, Kara Mustafa Hamamı, Kükürtlü Kaplıcaları, Emir Sultan Hamamı, Eyne Hamamı, Hanzade Hamamı, Timurtaş Hamamı, Mustafa Kemal paşa ilçesinde bulunan Tumbuldek Kaplıcaları ve İnegöl’de bulunan Oylat Kaplıcaları bunların en önemlilerindendir.
Çelebi Mehmet’in Yeşil Türbesi… Geyikli Baba (Babasultan),  Cezayirli Emir Abdülkadir’in özlemle andığı, manevi iklimi ile büyük alim ve din adamlarının yetiştiği  “Ruhaniyetli Şehirdir” Bursa… Bunun yanı sıra UNESCO tarafından dünya kültür mirası olan şehirler arasına alınmış olup böylece BURSA dünya da marka bir şehir olarak yerini almıştır.

Bursa Mobil Sohbet Sitesi

Benim için en önemli noktaya değinmeden Bursa sohbeti anlatmaya geçeceğimi düşünmediniz sanırım bir kaç yazımı okuyanlar anladılar tabii neyden bahsettiğimi tabii kide Bursa’nın yemeklerinden bahsediyorum. Ben en çok İskenderini sevsem de inegöl köftenin tadı başka Bursa kebabının kendi ne has tadı yok mu ayırt edemedim şimdi en iyisi ben sıralayayım bazı yemek ve tatlılarını siz damak tadınıza göre olanı yersiniz artık:))
İskender Kebap, Kestane Şekeri, Tirilye Zeytini, Gemlik Sofralık Zeytini, Kemal Paşa Tatlısı, Sütlü Bursa Helvası, İnegöl Köfte, Bursa Kebabı, Ciğer Sarma, Mağlıç Peyniri, Mihaliç Peyniri, Pideli Köfte, Cevizli Lokum, Kaymaklı Ekmek Kadayıfı, Cantık, Tahinli pide

Bursa Sohbet
Meyve cenneti olan Bursa’nın Şeftalisi, çileği, kirazı, ahu dudusu, armudu, incirini de unutmamak lazım.
Şimdi gelelim Bursa sohbete birazda Bursa sohbetten bahsedelim insanoğlu konuşmazsa çatlar olur demişler. Bu laf benim için olsa gerek konuşmazsam çatlar ölürüm tam kendime göre bir sohbet sitesi buldum. Konuşmayı seven candan insanlar var bu sitede. BURSA sohbette sohbetiniz muhabbetiniz sadece kanalda sohbetle sınırlı olarak kalmıyor skype gruplarına katılabilir oradan sohbetinize devam edebilirken whatsapp gruplarında da yerinizi alabilirsiniz. Kızlarla çatın doğru adresi burada size göre bir aşk mutlaka vardır.

Sanırım en çok çift bu sunucuda bulunmakta. Seviyeli bir aşk yaşamak isterseniz BURSA sohbet tam size göre Aşk istemeyenler için ise sohbet odalarımız Eğlence botumuz bulunmakta tek veya arkadaşlarınızla Eğlence botu yardımı ile çeşitli oyunlar oynayabilirsiniz. Kanalda nam yapmak ve itibarınızı  attırmak için siteye söz ekleyebilirsiniz. Daha da mi olmadı eee hadi gel o zaman iki el okey oynayalım:) Bursa sohbette hizmette sınır yoktur. Tek yapmanız gereken Yoksun.org’a girip Bursa sohbette yerinizi almanız…
Dostların diyarı Bursa sohbet odaları

Admin 339
Cevap bırakın