Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Burdur Sohbet Odaları

Burdur Sohbet Odaları

Burdur Sohbet Odaları

Burdur Sohbet Odaları sitemizdeki yazımız da Burdur’u anlatacağız dostlarım. Burdur da bazı şehirlerimiz gibi küçük bir şehir ve Akdeniz bölgesi sınırları içerisindedir. Nüfus bakımından tahmini iki yüz yetmiş bin – iki yüz seksen bin arasındadır. Burdur Müzesi , Etnografya Müzesi , Saat Kulesi , Baki bey Konağı son olarak Mısırlılar Evi başlıca eserleri arasında yer alıyor. Burdur’un diğer önemli noktalarından bazıları da şunlardır. Salda Gölü bizim halkımız bu göl için Türkiye’nin Miami’si diyorlar. Bu gölümüz Vilayetimize bağlı yeşilova ilçesi sınırlarındadır ve gerçekten görülmesi gereken yerler arasında ilklere giriyor diyebilirim. Derinliği yüz seksen metrelere kadar ulaşıyor efendim yine derinlik konusunda yurdumuz da ilk üç’e girdiği söyleniyor arkadaşlar.

Mobil Arkadaşlık Sitesi

Sevgili Burdur’lu dostlarım. Sizleri de burada yani www.yoksun.org sohbet odaları sitemizde görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek istiyorum. Dostlarım Türkiye Sohbet Odaları olarak bu camia da oldukça ilerlemiş durumdadır. Sizlerde bilirsiniz ki yıllardır ben ve benim gibi yazar arkadaşlar bu hizmeti bu camia da sizlere biz sağlıyoruz. Araştırmalar yapıp sizlere en güzel ortamları en güzel şehirleri en iyi arkadaşları bir araya getirmeye çabalıyoruz. Neden sizler sitemiz de sohbet muhabbet ederken mutlu olun mutlu ayrılın tekrar buraya geldiğiniz yada geleceğiniz zaman aklınızda mutluluk oluşsun istiyoruz. Sizlerin mutluluğu tabi ki bizim mutluluğumuz demek. Bizim sitemiz www.yoksun.org da sohbet etmek ücretsiz ve ücretsiz kalacaktır. Ayrıca bazı sohbet sitelerinde sohbet etmeyi bırakın giriş için üye olmanızı talep ediyorlar.

Ücretsiz Üyeliksiz Sohbet

Yukarıda belirtmiş olduğum gibi burada sohbet etmek hem ücretsiz hem de üyelik talep edilmiyor. İçiniz ferah bir şekilde gelip Sohbet Sitesi yoksun’a girip sohbet etmekten çekinmeyeceksiniz. Burası sizler için açıldı ve sizlerin memnun olmanızı hatta ailemizden biri olmanızı bile isteriz. Bizim istediğimiz tek şey Seviyeli Sohbet olması ve bizi tercih eden insanların dürüst insancıl yaklaşımıdır. Sizlerden başka hiç bir talebimiz yok ve olmayacaktır sadece sizin mutlu olmanızı mutlu kalmanızı isteriz hepsi bu kadar merak etmeyin bu dediklerim en samimi duygularım’dır.

Burdur Sohbet Odaları

Burdur Sohbet Odaları

Admin 317
2 Yorumlar
NeRiSsa

Sundugunuz bu hizmet için teşekkür ederiz emeklerinize sağlık

Hakan

emeğinize sağlık burdur öyle güzel bir memleket ki anlatmakla olmaz hele salda gölü yokmu işte burada resmi var ne kadar güzel doğal güzellik.

Cevap bırakın