Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Bitlis Sohbet Odaları

Bitlis Sohbet Odaları

Bitlis Sohbet Odaları

Bitlis Sohbet Odaları kullanıcılarımız. Bu makale de sizlere Bitlis hakkında bilgiler vereceğim olabildiğince bu şehrimizi tanıtmaya çalışacağım. Bitlis çok büyük bir şehir değildir nüfus bakımından tahmini üç yüz kırk ile üç yüz elli bin arasındadır. Çok fazla turistik gezilip görülecek kadar büyük olmasa da nadir güzelliği ile ziyaret edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu konuda sizlere birazdan bazı görülmesi gereken yerleri aktaracağım. Dünya çapında ikinci büyüklüğe sahip olan Nemrut Krater Gölü vardır ki görülmeye değer bir yerdir.

Mobil Bitlis Chat

En bilinin ilçelerinden olan Tatvan vardır zaten Bitlis deyince aklımıza Tatvan geliyor. Ulu Kümbet vardır ki bu da Ahlat ilçesinde bulunan özel bir taş tarafından yapılmıştır. Adilcevaz ilçesi vardır ve buraya has birde Aygır Gölü vardır. Göl Süphan Dağı ile yakın sayılır diyebiliriz arkadaşlar. Etrafında piknik alanları mevcut olup görülmeye değer mükemmel bir doğa şaheseridir. Sizlere bu güzel yerleri resimler ile de canlı olarak göstermeye çalışacağım. Namı dünyayı sarmış dedelerimiz Osmanlılar tarafından yapılmış ve halen de faal ve de sağlam olan ziyarete açık birde Gök Meydan Camii var. Tabi ki ibadet vakitleri dışında ziyaret edeceğiz ki insanların ibadet hane de konsantrasyonları bozmayalım. Bitlis merkezinde yine çok çok eski bir yapıt olan Bitlis Kalesi mevcut dostlar. Yine çok eskilere ait Mezarlıklar, zamanında kervansaray olarak kullanılmış bir Han, Medresedir, Müzedir küçük bir vilayet olmasına rağmen bizleri güzelliklerinden mahrum bırakmıyor Bitlis. Yukarıda bahsetmiştim Süphan Dağı ismini oldukça sık duyduğumuz ve Türkiye de en yüksek olarak bilinen ilk sıralamalarda yer alan dağlardan biridir. Daha detaylı anlatmak isterdim lakin o güzelliklerin büyüsü kaçabilir bu sebeple gidip görmenizi mutlaka tavsiye ediyorum.

Bitlis Ücretsiz Sohbet

Ve gelelim Yoksun Sohbet sitemize arkadaşlar. Her zaman olduğu gibi yoksun yine sizleri bekliyor durum da. Nasıl mı bekliyor en güncel Sohbet sistemleri ile daima hazır. En iyi web appleti Mobil Sohbet uyumluluğu oyun botları radyo sistemi her zaman sizler için hazır. Gelip bize ulaşın ve sohbetin keyfini çıkarın biz bekliyoruz.

Bitlis Sohbet Odaları

Bitlis Sohbet Odaları

Admin 347
2 Yorumlar
NeRiSsa

Bitlis küçük ama oldukça sirin bir ilimizdir. Insanı güler yüzlü ve sempatik insanlardır bu özellikleride siteye yansımış durumda

Hakan

okudum gayet başarılı bir anlatım olmuş tebrik ederim resime de bakacak olursak dikkat çekici bir yer olduğu anlaşılıyor gitmek de fayda var

Cevap bırakın