Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Bingöl Sohbet Odaları

Bingöl Sohbet Odaları

Bingöl Sohbet Odaları

Bingöl Sohbet Odaları

Her dertlere derman olsa
Gülüm olsa yarim olsa
Padişahtan ferman olsa
Herkes sevdiğini alsa
Gülüm alsa yarim alsa

Türküsünü dinliyordum dinlerken belkide birçok insan bilmez bu türkünün Bingöl yöresine ait olduğunu diye geçirdim içimden.
Güzel ülkemizin güzelliklerinden biridir oysaki Bingöl ilimiz. Geçmişten günümüze birçok medeniyeti barındırmış onlara ev sahipliği yapmıştır şehrimiz.
Bingöl ilimizde geçim oldukça zordur coğrafi konumundan dolayı çok fazla iş imkanına sahip değildir daha çok büyük baş hayvancılıkla geçimini sağlamaktadır.
Belki de Bingöl’ü en iyi tanıtacak olan yüzen adadır. Mutlaka görülmesi gereken dünya harikası bir durumdur yüzen adalar. Bingöl’ün simgesi haline gelmistirde diyebiliriz.

Ücretsiz Bingöl Sohbet

Bingöl ili iklim olarak soğuk bir iklime sahiptir yazın bile o kavurucu sıcaklara pek rastlanmaz.
Durum böyle olunca uzun kış geceleri ve kış gecelerinin vazgeçilmezi olan masallar geliyor insanın aklına tamda bu nedenden midir bilinmez tam bir sohbet muhabbet insanıdır Bingöl insani.
Bingöl insanıyla konuşurken hiç sıkılmaz dinledikçe dinleyesiniz gelir. Muhabbet muhabbeti açar arkadaşlıklar dostluklar pekişir.
Kalplerinin güzelliklerini muhabbetlerine yansıtıp bizler için Bingöl sohbet sitesini meydana getirmişler. Ben bu Sohbet sitesinde Sohbet ederken büyük zevk alıyorum. Doğu ile batının kültür kaynaşmasını bulabilirsiniz Bingöl sohbet sitesinde.
Bir kış gecesi oyunları kadar olmasa da birbirinden güzel birbirinden eğlenceli oyunları da bulabilirsiniz Bingöl sohbette.
Kendinizi çekişmeli bir yarışın için de bulabilirsiniz.

Bingöl Mobil Chat

Aman ha sitede okey oynarken sohbete dalıp okeyinizi atmayın sakın :).
Siz de güzel zaman geçirmek isterseniz sohbet ve muhabbete ihtiyacınız varsa tam da yerindesiniz yani Bingöl sohbet‘desiniz. Birlikten kuvvet doğar demişler gelin birlik olalım yeni dostluklara yelken açalım.
Bingöl sohbet ailesi olarak sizleri de yanımızda görmek bize gurur ve mutluluk verecektir bundan adınız kadar emin olabilirsiniz. Şimdi sitemize girip sohbet kısmına tıklatıp açılan sayfa da bir rumuz (nick) belirleyip aramıza katılıyorsunuz ve sohbetin tadına varıyorsunuz. Bağımlılık yapabilir dikkat edin :). Biz neredeyiz tabi ki Yoksun Sohbet sitesinde sizleri bekliyoruz. Görüşmek üzere esen kalın.

Bingöl Sohbet Odaları

Bingöl Sohbet Odaları

Admin 366
2 Yorumlar
NeRiSsa

Güzel bir tanıtım olmuş hem Bingöl hem Bingöl sohbet odaları için ellerinize sağlık:))

Hakan

vay vay şu güzelliğe bak insanlar neler inşa ediyorlar çok hoşuma gitti beğendim.

Cevap bırakın