Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Beypazarı Sohbet Odaları

Beypazarı Sohbet Odaları

Beypazarı Sohbet Odaları

Beypazarı sohbet odaları sitesine hoş geldiniz. Sizlere yeni arkadaşlar edindirmek için açtığımız Beypazarı sohbet güler yüzlü yönetim kadrosu ile sizleri karşılamakta. Beypazarı Ankara’ya bağlı olan şirin bir ilçemizdir. Tarihi eski evleri ile dikkat çeken bu şirin ilçenin insanları da cana yakın ve misafir perver’dir. Gezilip görülecek yerlerini sayacak olursak sırası ile şöyledir.

İnözü vadisi kelebekler vadisi (tabiat parkı ) Beypazarı kent tarihi müzesi yaşayan müze ve teke Dağı milli parkı görülecek yerlerin başında gelmektedir. Beypazarı tarihi Beypazarı adından da anlaşılacağı gibi dönemin Osmanlı devleti zamanında ekonomiye can veren lüks pazarlardan birisi olarak bilinen bey-pazarı adını oradan almıştır.

Beypazarı Mobil Chat

Tarihçesin de frag galat Roma Anadolu Selçuklu Bizans ve Osmanlı devletleri yaşam sürmüştür. El sanatları ile de bilinen şirin kent Beypazarı zamanın ustalarının elinden çıkan bakır alüminyum deri işleme gibi el sanatları ile de adını duyurmuştur. Türkiye’nin havuç ihtiyacının yüzde altmış’ını karşılamaktadır. Lahana sarması havuç suyu Beypazarı maden suyu ve kurusu ile meşhurdur. Yazarak anlatamadığımız bir çok tarihi değerleri ve farklı lezzetlerini tatmak için mutlaka ziyaret edin. Gezi ve tur listenize mutlaka ekleyin yaşayan canlı tarihi sizlerle yakından görme şansı elde edin.

Ücretsiz Sohbet Sitesi

Sevgili sohbet sitesi kullanıcılarımız. Yukarıda da şehrimizi anlattık ve bu şehrin sevecen sıcak kanlı insanları gibi Sohbet Odaları Yoksun da da oldukça sıcak kanlı arkadaşlarımız mevcut. Nereden biliyorsun diyenler vardır aranızda şuradan biliyorum. Ben yazımı yazdıktan sonra boş vakitlerim de Sohbet Odaları ile Sohbet Ediyorum. Burada vakit öyle güzel geçiyor ki hani Orhan Gencabay’ın bir şarkısı var yeri geldi belirtelim örnek olsun konumuza.

Zaman akıp gider yorulmadan, Ne sual ne cevap sorulmadan diye başlar ya biz de böyle sohbete dalınca zaman öyle akıp gidiyor ki ne ara geçti diye şaşırıyoruz adeta. Saatlerce keyifle geçen muhabbet ile ne zaman uyku saati geldi ne zaman geçi diyoruz. Abartmıyorum sizlerde gelip göreceksiniz bu söylediklerime hak vereceksiniz. Yeni yazımda görüşmek üzere esen kalın.

Beypazarı Sohbet Odaları

Beypazarı Sohbet Odaları

Admin 382
2 Yorumlar
NeRiSsa

Beypazarı sodasini ve kurusunu tek geçerim sipariş verecek bir yer yada sohbet sitesinde biri var mi yollayacak olan:)))

Hakan

birileri beni gaza getirmeden beypazarı soda içmem beni gaza getirecek kimse yok mu :) boşuna soda içirmeyin.:)

Cevap bırakın