Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN
Benzer Yazılar

Batman Sohbet Odaları

Batman Sohbet Odaları

Batman Sohbet Odaları

Batman Sohbet Odaları  Batman deyince benim aklıma ilk gelen Hasankeyf gelir. Bunda da yıllarca önce Yine bir sohbet sitesinde tanıştığım nicki ZaZa olan bir arkadaşımın etkisi çoktur. ZaZa görüp görebileceğiniz en güzel arkadaştır dosttur. Daha da önemlisi iyi gün dostu olanlardan değil kötü gün dostu kara gün dostudur. Sizin çağırmanıza anlatmamıza gerek yoktur o hisseder ve o hep yanında olur sevdiklerinin. Bundan dolayı olsa gerek Batman insanını hep sempatik bulmuşumdur. Bana hep cazip gelmişlerdir. Girdiğim bir sohbet sitesinde ilk baktığım noktalardan biride Batman sohbet odası var mıdır? Çünkü sohbet harika dönüyor orada harika insanlarla karşılaşıyorum tavsiye ederim sizlere de:)
Böyle dostluklar kurulur da hiç ziyarete gidilmez mi dostlar çağrılıp ağırlanmaz mi?

Batman Sohbet Siteleri

ZaZa nın daveti ile Batman’a gittik küçük ama şirin ve bir o kadar da derin bir geçmişe sahip Batman şimdi size hatırladığım duyduğum bildiğim kadarı ile önce Batmanı anlatayım sonra Batman sohbeti anlatayım.
Batman köklü bir geçmişe sahip Güneydoğu Anadolu da bir ilimizdir. Geçmişi Mezopotamya ya kadar dayanmakta olup bir çok uygarlığa da ev sahipliği yapmıştır. Dicle’nin aktığı topraklarda zengin tarihi geçmişi koruyan Batman ve antik kenti Hasankeyf; üç bini aşkın mağarası, orta çağdan kalma tarihi köprüsü, eski çarşısı, camii minareleri ve tarihsel anıtlarıyla bir doğa harikasıdır.
Hısnkeyfa olan bu şehrin adı kara hisarı olarak da geçmekte ve daha bir çok anlama gelmektedir. Kale tamamen taşlardan yapıldığı için taş kale de denmektedir. Bunun yanı sıra Hasankeyf deki köprü muhteşem bunlar dünyanın paha biçilemez güzellikleri arasında arkadaşımın sayesinde bunları yakından görme fırsatını bulmuş oldum ona buradan bir kez daha sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Batman Mobil Sohbet

Batman ili de bölgenin şartlarından dolayı genellikle tarım ve hayvancılıkla uğraşmakta burada ilginç olan bir bilgiyi vereyim sizlere. İlkbahar aylarında Beşiri ve Batman ovalarında bol otluk olup İç Anadolu Bölgesi ve Doğu Anadolu Bölgesi’nden mevsimlik Küçükbaş ve Büyükbaş Hayvan besiciliği göçü almaktadır. Böylelikle farklı bir nedenden dolayı da göç yaşanacağını görmüş olduk. GAP projesi batman için oldukça verimli olmuş Batman ekonomisini canlandırmıştır. Bu projenin etkisi ile yeni çalışma kolları meydana gelmiş yüzlerce yeni tekstil işletmesinin açıldığı şehirde, dokuz bin kişi tekstil atölyelerinde çalışmaktadır.
Batman mutfağında Güneydoğunun tüm yemek çeşitlerini görebilirsiniz yeşil mercimek çorbası büryan lahmacunlar içli köfteler.  Ama ben büryana çok bayıldım tavsiye ederim mutlaka tadına bakın derim ve  daha neler neler sayamadığım onca şey.

Ücretsiz Batman Sohbet

Batman ili iklim olarak ise uzak Akdeniz iklimi özelliğini göstermektedir. Kışlar bazen sert ve soğuk geçmektedir. Termometreler -24 dereceyi göstermiştir. Yazları da bazen sağanak yağışları görebilirsiniz.
Batman dan hatırladıklarım bunlar size anlatırken yeniden gezdim diyebilirim mutlaka gidip girmeniz gereken tarih kokan bir şehrimizdir.
Sohbeti bol kalbi güzel insanların yaşadığı bir ilimiz olan Batman sevginin ve saygının odak noktasını oluşturmaktadır. Durum böyle olunca tüm özelliklerini de Batman sohbete yansıtmışlar şu karantina kapsamında alınan evde çıkmama tedbirlerinde yapılacak en güzel şey sanırım. Batman sohbet odasındaki sohbete katılmak hep birlikte djler eşliğinde şarkı söylemek yeri geldiğinde eğlenmek yeri geldiğinde hüzünlenmek olmadı okey oynarız. Çekişmeli oyunlarda var bir siz yoksunuz yoksunuz demişken sunucunun adi da yoksun yani adresi yoksun.org az daha söylemeyi unutacaktım. Yoksun.org da siz Batmanlı hemşehrilerimizi ve tüm sohbet etmeyi sevenleri bekliyoruz.

Batman Sohbet Odaları

Batman Mobil Sohbet

Admin 319
Cevap bırakın