Bartın Sohbet

Admin     16-05-20     Sohbet Odaları     Bartın Sohbet     48 Defa Okundu

Bartın Sohbet 

Bartın Sohbet Odaları Sohbet Siteleri konumuz ile yeniden birlikteyiz dostlar. Bartın sohbet ile Bu makale de sizlere Karadeniz Bölgesi’nin incilerinden nadide çiçeklerinden biri olan Bartın şehrimizi anlatacağım elimden geldikçe elbette. Karadeniz kıyı illeri tamamen yeşillik içerisinde daha çok yağmurlu geçen bir iklime sahiptir arkadaşlar. Karadeniz bölgesi genel olarak çay, fındık gibi ürünleri ağırlıklı olarak yetiştirirler. Bartın’ın içinden geçen bir çay vardır ismi Bartın çayıdır ve bu kısmı aydınlatalım çay derken dere, akarsu olan çay anlamında dedim yanlışlık olmasın.

Bartın Sohbet Siteleri

Bartın şehrinin üretimini yaptığı başlıca ürün olmuş ve meşhur bir simgesi haline gelmiş olan çilek oldukça fazla şekilde imal edilir bu şehirde. Bu sebeple artık her yıl haziran ayında çilek festivali düzenlenir insanlar bu festivalde doyasıya eğlenmektedirler. Bartın çok büyük bir şehir değildir arkadaşlar sadece üç adet ilçesi bulunur ve onlar da Amasra, Kurucaşile, Ulus ilçeleridir.

Bartın Chat Siteleri

Bartın belirttiğim gibi çok büyük bir şehir değildir gezilip görülecek yerleri de çok fazla yoktur onları şu şekilde sizlere aktarayım.

Taşhan, Balamba Tabiat Parkı, İnkumu Plajı, Kuşkayası Anıtı, GERGECE ŞELALESİ ile sınırlıdır.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Yoksun.ORG © Copyright 2020 - Tüm hakları saklıdır.