Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Artvin Sohbet Odaları

Artvin Sohbet Odaları
  1. Artvin Sohbet Odaları

Artvin Sohbet Odaları Artvin Türkiye’mizin En uç köşesinde bulunan bir memleketimizdir. Diğer bir deyişle Kuzey Doğu komşumuz olan Gürcistan ile sınırda olan şehrimizdir. Bu memleketimiz boğasıyla ünlenmiş bir şehrimizdir. Nüfus açısından bakarsak 175 bin ile 180 bin arası tahmin ediliyor. Turistik açıdan bakacak olursak Hatila Vadisi, Hidroelektrik Santrali olan Deriner Barajı, Artvin’in güzel bir tepesinde olan Atatürk  Heykeli vardır. Cerattepe Ormanı, ve Kent Ormanı olarak gezip ve görülmesi gereken yerleri mevcuttur.

Türkiye Sohbet Odaları

Artvin yeşilliği ile tabiri caizse cennet gibi bir Memlekettir. İnsanın enerjisine enerji katan baktıkça içini açan ter temiz pırıl pırıl havasına da diyecek söz bulamayız elbette. Düşünsenize böyle bir dağ başında ahşap bir kulübe’de yaşadığınızı o temiz hava ile uykunuzu alıp enerjik bir şekilde uyandığınızı. Sabah o temiz havaya çıkıp da ciğerlerinize mis gibi havayı sonuna kadar çektiğinizi bir hayal edin. Şehrin stresinden oldukça uzak dağ başında ahşap bir ev yada kulübe yanınızda sevdiğiniz insan var. Bu gibi yerler insana her zaman enerji katan stresten uzak tutan yerlerdir. Kuş sesleri buz gibi akan akarsu yada şelale sesi ve mis gibi bir hava insanda hastalıktan eser bile kalmaz yahu :).

Ücretsiz Mobil Chat Sitesi

Sevgili dostlar arkadaşlar kardeşler. Şehrimizi tanıttıktan sonra sıra geldi sitemize biraz da sitemizi anlatacağım sizlere. Yoksun Sohbet Sitesi yani bizim sitemiz yukarıda bahsettiğim cennet gibi olmasa da yine en keyif alacağınız Muhabbet edeceğiniz kafa dengi insanlarla doludur. Biz vakit buldukça Sohbete dahil oluyoruz gayet keyifli ve eğlenceli geçiyor Sohbetler. Diğer oyunlara gerek bile kalmıyor tabi ki espri yapmak gerektiğinde sitemizden destek alıyoruz. Nasıl mı? tabi ki eğlence sistemimiz var onları da önümüzde ki yazılarımdan birinde mutlaka anlatacağım sizlere. Sizde onları gördüğünüz de ne demek istediğimi anlayacaksınız hiç merak etmeyin :). Mobil Sohbet Sitemiz de var tabi ki onu da hatırlatayım hemen. Şuan bir çok Sohbet Siteleri bunu aktif etti ama bizimkisi onların en güncel ve kullanışlı olanıdır. Girip incelediğiniz zaman anlayacaksınız zaten. Fazla vakit kaybetmeden makale’mi okur okumaz hemen sizde rumuz belirleyip Sohbet etmeye başlayın hoşça kalın.

Artvin Sohbet Odaları

Artvin Sohbet Odaları

Admin 359
2 Yorumlar
NeRiSsa

Artvin güzel bir şehir manzarası ile havası ile ama insani muhteşem sohbetleri harika ben burda tanıdım Sonsuzluk arkadaşımı Artvine de Artvin insanında hayran birakti beni seviliyorsun balım

Hakan

artvin karadenizin yem yeşil şehirlerinden izlediğimiz kadar ve buradan okuduğumuz kadar kanımızı ısıtan bir şehirmiş insanlarıda sıcak kanlı oldukca sevecen iyi ki buradayım

Cevap bırakın