Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Ankara Sohbet Odaları

Ankara Sohbet Odaları

Ankara Sohbet Odaları

Ankara Sohbet Odaları Ben, senin benimle tunalı hilmi caddesi’ne gelebilme
İhtimalini seviyordum.
Diye dizeleri duyduğunuzda hangi ilimizden bahsettiğimi anlamışsınızdır mutlaka 🙂
Memleketin kalbinin attığı yerdir Ankara. 1918 yılı ile 1923 tarihleri arasında Kurtuluş savaşımızda merkez ve sembolü olmuş kurtuluş mücadelemiz sona erdiğinde 13 Ekim 1923 de Türkiye Cumhuriyet’inin başkenti olmuştur. Geçmişte de günümüzde de bir çok önemli konuya tanıklık etmiş bir şehirdir.

Ücretsiz Mobil Sohbet

Ankara nin en büyük sembolü ise ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedî istirthatinin yerinin bulunduğu Anıt kabirdir.
Ankara deyince akla ilk gelen Kızılay olur. Kızılay için Ankara’nın Taksimi diyebiliriz her açıdan trafik olsun insan seli olsun size Taksimi aratmayacaktır.
Kızılay’ında kendine has caddeleri vardır. Karanfil caddesi, Yüksel caddesi, izmir Caddesi ve Sakarya caddesi.
Benim için en özeli ve güzeli Sakarya caddesi gençliğimin vazgeçilmezi de diyebiliriz. Yaşlı genç öğrenci ağır abileri yan yana kol kola bir arada görebileceğiniz tek yer diyebilirim. Türkü barlar Rock cafeler iç içe geçmiş durumda.
Ulus deyince çarşı gelir benim aklıma. Bakırcılar züccaciye gelinlikçiler ne ararsanız bulursunuz Ulus çarşılarında.

Kalitesi Sohbet Sitesi

Ankara insanı Ankara’nın ayazına soğuğuna karşı hoş sohbet sıcak kanlıdır. Samimî içten bir yapısıdır vardır. Bu özelliklerini sanal ortama da taşıyabilmişler. Ankara sohbet sitesinde de gayet samimi sıcak kanlı insanlarla arkadaşlık edebilir sohbetlerine dahil olabilirsiniz. Ankara da bir cafede oturup Ankara simidi ile çay içiyormuş gibi o sıcak ortamı yakalayabilirsiniz. Sadece Sohbet de değil sizi bekleyen Ankara sohbet de birbirinden profesyonel diler ile eğlenceli vakitler geçirebilir onlara eşlik edebilir yayınlarına konuk olabilirsiniz. Çeşitli oyunlarla eğlenceli ve güzel vakit geçirebilirsiniz. Arkadaşlık dostluk edineceğiniz gibi aradığınız aşkı’da bulabilirsiniz Ankara Sohbet sitemizde.
Sanalda zaman geçirmenin en güzeli adresidir Ankara sohbet sizleri de aramızda görmek bizim için mutluluktur. Sizlerle bu aileyi daha da büyütmek isteriz. İster Ankaralı olun ister olmayın ama bilin ki sizin için her zaman bir yerimiz vardır:). Yeniden görüşmek ümidiyle sizleri Yaradan’a emanet ediyorum. Hoş sohbetle kalınız.

Ankara Sohbet Odaları

Ankara Sohbet Odaları

Admin 376
2 Yorumlar
NeRiSsa

Başarlı bir çalışma olmuş ellerinize sağlık

Hakan

sohbet odalarınız gayet güzel sevdim sürekli burada olacağım başarılar

Cevap bırakın