Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Amasya Sohbet Odaları

Amasya Sohbet Odaları

Amasya Sohbet Odaları

Amasya Sohbet Odaları isimli konumuza hoş geldiniz arkadaşlar. Bugün sizlere Karadeniz bölgemizin güzel şehirlerinden olan Amasya dan bahsedeceğim. Bu şehrimiz yüksek dağları akarsuyu yem yeşil alanları ve ter temiz havası ile zihinlerimiz de güzel bir yer etmiştir. Tahmini olarak söylemek gerekirse 340 ile 350 bin arasında nüfusa sahip olduğunu aktarayım. En eski halklarından biri olan Hititler den sonra da bir çok halkı bünyesinde barındırmıştır bu şehrimiz.

Vilayetimizde gezilmesi gerektiğini düşündüğüm çok ama çok güzel bölgeler var onları anlatayım biraz. Mesela Kral Kaya Mezarlıkları var özenle yapılmış bir yapıt. Sonra Amasra Kalesi, Hazeranlar Konağı var Yalıboyu Evleri, Arkeoloji Müzesi ve Şehzadeler Müzesi o kadar güzel yerlerdir. Bu güzellikleri ne kadar anlatsam az kalır gidip görmek gerekir. Bitti mi tabiki bitmedi daha sayacağım sizlere o güzel yerleri. Milli Mücadele Müzesi, Ferhat ile Şirin Aşıklar parkımız var, Minyatür Müzemiz var. Saat kulesi, Sabuncuoğlu Şerafeddin Müzesi. O kadar güzel yerler mekanlar ki turistik bir gezi düzenleyip mutlaka görmek gerekiyor.

Mobil Sohbet Siteleri

Değerli kullanıcılar yukarıda Türkiye mizin eşsiz güzelliklerinden Amasya ilimizi anlatmak istedim. Tabi ki ben ne kadar elimden geldiğince bu güzellikleri anlatmaya çalışsam da sizlerin gidip bu nadide şehri görmenizi tavsiye ediyorum. Ücretsiz Sohbet Odaları Yoksun Sayesinde elimizden geldiğince sizlere Vatanın güzelliklerini aktarmaya çalışıyoruz. Herhangi bir hatamız olursa da affınıza sığınırız. Şimdi de kendimizden yani Yoksun Sohbet Sitesi ile tanışma zamanı geldi arkadaşlar bakalım Yoksun nasıl bir mekan.

Yoksun.ORG yeni yüzü ve yeni z-Chat sohbet apletti ile yeniden sizlerin karşısında ve hizmetlerine devam etmekte. Bize z-Chat aplett ile güzel bir hizmet sunmuş ZirveShell sağlayıcımıza teşekkür ederim.

zChat Sohbet 

Dostlarım yeri gelmişken yeni apletimiz zChat den bahsedelim biraz. Servis sağlayıcımız bize böyle bir hizmet sunmuş tekrar tekrar teşekkür ederim kendilerine. Bu aplett de sizlerin radyo ve sohbet açısından gayet kolaylıkla kullanmanız için hazırlanmış bir sohbet arayüzü. Ama bunu birebir canlı canlı kullanıp görmek her zaman söylediğim gibi tecrübe etmek sizler için en iyisi ve en doğal hakkıdır. Yeni makalemde bu konuyu sizlere daha iyi ve daha detaylı anlatacağım görüşmek üzere Sevgiyle kalın.

Amasya Sohbet Odaları

Amasya Sohbet Odaları

Admin 362
2 Yorumlar
NeRiSsa

Amasya sohbet şirin bir sohbet sitesi olmus sicak ve samimi bir ortam emellerinize sağlık

Hakan

Amasya sohbet de kendisi gibi güzel bir ortam olmuş çok beğendim değerli arkadaşlar edindim burada artık hep geleceğim.

Cevap bırakın