Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Ağrı Sohbet Odaları

Ağrı Sohbet Odaları

Ağrı Sohbet Odaları

Ağrı Sohbet Odaları yazımızı yazmadan önce Efsane Ağrı şehrimizi anlatacağım. Sohbeti size tanıtmak için makale yazmaya karar verince nedense aklıma Ağrı dağı türküsü geldi. Eğlenceli bir giriş olurdu sanırım. Ne demişler güne nasıl başlarsanız bütün gün öyle geçer. Bizde güne eğlenceli başladık. Ağrı sohbette de güne hep neşeli eğlenceli başlıyoruz. Günün stresini Ağrı sohbette atıyoruz. Günün yorgunluğunu da Ağrı sohbet odalarında oyun odalarında yada şarkı dinleyerek atabiliyoruz.
Ağrı yı tanıyıp sonra tekrar Ağrı sohbet ten bahsederiz bakalım Ağrı nasıl bir ilimiz imiş.

Türkiye Gurbet Sohbet

Ağrı ilimiz Doğu Anadolu bölgemiz de olup ismini Ağrı dağından almaktadır. Ağrı dağı demişken Ağrı dağı efsanesini mutlaka okumanızı tavsiye ederim. Aşkı hüznü sevgiyi sevmeyi yeniden öğretiyor insana Ağrı dağının efsanesi.
Ilimizin doğusunda İran, kuzeyinde Kars, kuzey batısında Erzurum, güney batısında Muş ve Bitlis vardır. Güneyinde Van ve kuzey doğusunda Iğdır bulunmaktadır.
Ağrı deyince aklıma nedense kış, soğuk, kar ve kayak merkezlerindeki  eğlenceler geliyor.
Ağrı ilinde toplam 8 ilçe bulunmaktadır. Diyadin, Doğubayazıt, Eleşkirt, Hamur, Merkez, Patnos, Taşlıçay, Tutak dır.
Ben yemek yemeyi seven biriyim. Ağrının meşhur yemeklerini görmek tatmak istedim. Bu harika tatları size de tanıtmalıyım diye düşünüyorum ne dersiniz .
Doğu Anadolu zaten yemek kültürü çok zengin olan bir bölgemiz Ağrı ilimizde bu lezzetler için de yerini almış görünüyor. Ağrı ilimizin en ünlü yemeklerini şöyle sıralayabiliriz.
Abdigör Köftesi, Alabalık, Haşıl, Hengel Murtuğa, Halise. Yalancı Köfte, Ayran Aşı, Çiriş Ketesi, Pişi Erdek, Hasude, Kuymak, Beyaz Bal, Saç Kavurma, Göşteberg Et, Kete, Keledoş, Erişte.

Ağrı insani iklimin den midir bilinmez sert görünüşlü bir yapıya sahiptirler. Ama bunun yanında güvenilir dürüst bir yanları vardır. Dışı her ne kadar sert görünse de sıcak kanlı insanlardır ve sohbetlerin dense bunu anlarsınız. Ağrı sohbet odamızda Ağrı insanin özelliklerini yansıtmaktadır. Sohbetin muhabbetin bol olduğu yerdir Ağrı sohbet siz dostları aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Mobil Sohbet Siteleri

Sevgili Dostlar Mobil Sohbet Odaları olarak da sizlere hizmet veriyoruz. Her türlü cep telefonları ile Sohbet Sitemize bağlanabilirsiniz. Cep telefonları ile sohbet edebilir oyun oynayabilir radyo dinleyebilir istek isteyebilirsiniz. Hatta isterseniz yayın bile yapabiliyorsunuz. Yoksun Sohbet sizin için her şeyi kolaylaştırdı. En Kolay Sohbet ortamı burada dostlarım. Fazla vakit kaybetmeden sizlerde hemen Sohbet Odalarımıza katılın bekliyoruz.

Ağrı Sohbet Odaları

Ağrı Sohbet Odaları

Admin 414
1 Yorumlar
NeRiSsa

Ağrı ilini görmeyi isterdim güzel bir yazı olmuş emeğinize sağlık

Cevap bırakın