Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Afyon Sohbet Odaları

Afyon Sohbet Odaları

Afyon Sohbet Odaları

Afyon Sohbet Odaları nı sizlere aktarmadan önce bu Vilayet’imiz hakkında sizlere biraz bilgi aktaracağım. Güzel şehrimizi sizlere elimden geldiğince tanıtmaya çalışacağım. Sevgili ve kıymetli kullanıcılar Afyon şehrimiz uzun yıllar bu ismi taşımız olup 2000 li yılların başlarında Karahisar ismi’nide almıştır. Şimdi ki adıyla Afyon Karahisar olmuştur. Mermer ve gıda sektörlerinde ismini duyurmuştur. Nüfus olarak tahmini rakam 800 bin ve 1 milyon arasında seyretmektedir. Turizm ve Kültür bakımından da zengindir. Özellikle Gazlıgöl olarak bilinen Kaplıcalarıyla meşhur olup ilgi odağı olmuştur. Adından da anlaşıldığı gibi Karahisar Kalesi bu değerli ilimizdedir. Müzeleri Camii leri olmak üzere tarih bakımından önemli yeri vardır. Turistik bir gezi düzenlemek gerekirse merkez ve ilçeleri olmak üzere şöyledir. Sandıklı, Dinar, Bolvadin, Acıgöl, Çay, İhsaniye gibi noktalara gezi düzenlemek hiç fena olmaz.

Mobil Chat Siteleri

Arkadaşlar sizlere şehrimizi tanıtmaya devam ediyorum. Bu ilimiz yukarıda da bahsettiğim gibi Kaplıcası ile ünlenmiş Termal Kaplıca başkenti olmuştur. Turizm ve Kültür bakımından çok uzun bir geçmişe sahiptir. Arkeoloji yönünden zengin kalıplaşmış eski mağaralar, sanatsal zenginlikler, eski yapılar, ve daha sayamadığım bir sürü eserleri mevcut dur. Evet çok değerli ve pek kıymetli okuyucularım. Afyon‘un anlatamadığım o kadar çok güzellikleri var ki ziyaret etmeden o güzel memleketi görmenizi isterim. Görmeden şahit olmadan bizler ne kadar o eşsiz güzellikleri anlatsak da bir yere kadar. Tabi ki Türkiye’mizin karışı ayrı güzelliklere sahiptir.

Türkiye Sohbet Siteleri

Evet sevgili kullanıcılarımız memleketin en güzel yanlarını anlattık sıra Sohbet Sitesi olan Yoksun da. Sizler içerisinde bu siteyi tanımayanlar olacaktır ve var da. En güzel arkadaşlıkları en güzel dostlukları burada bulacaksınız. Yoksun Sohbet Sitesi yeni yüzü ile sizlere hizmet etmeye devam ediyor. Bütün sistemleri sizleri mutlu etmek için insanların keyif alacağı şekilde hazırlanmış olup mutsuzluk anında müdahale edilip sorunları çözmek hedeflenmiştir. Bizler sizler mutlu etmek için uğraş verirken sizler sadece yoksun yazıp sitemize girmeniz yeterli olacaktır. Tabi ki bir rumuz belirleyeceksiniz ve onu sizin için kayıt olmasını rica edeceksiniz bizlerde sizin için bu işlemi gerçekleştireceğiz.

Afyon Sohbet Odaları

Afyon Sohbet Odaları

Admin 394
2 Yorumlar
NeRiSsa

Yazıyı okuyunca aklima bir kaç yıl önce gittiğim Afyon semineri geldi aklima kucuk ama sevimli bir ilimiz sucuk ekmeğini tatmanızı tavsiye ederim.

Hakan

afyona gidince hamama girmeden dönmek olmaz :) elinize sağlık bizlere yeniden hatırlattığınız için teşekkür ederim

Cevap bırakın